Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 154.165
€ 4.200,-
Nee
2017
2023-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Panamera met kenteken PV-475-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Porsche was € 154.165. De motor heeft een inhoud van 2894 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dankzij 70 kW accelereert deze auto soepel en snel. Een fors gewicht van 2.245 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2894 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 331 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 95 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2710 kg |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,95 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-29 |
| APK vervaldatum | 2026-04-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche Panamera hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 51.839 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 57.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Panamera
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet.
Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software.
Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet.
Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software.
Door een softwarefout, in het stuurbekrachtigingregelapparaat, bestaat de kans dat de elektrische stuurbekrachtiging uitvalt.
Indien de stuurbekrachtiging uitvalt is er meer kracht nodig bij het sturen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het regelapparaat voorzien van nieuwe software.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 51.839,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 133.966 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 526 |
| Periode | 2017-06-06 - 2021-01-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 620 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 189 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 210 | 71 | € 143.465,- | € 3.782,- |
| 2018 | 193 | 50 | € 147.800,- | € 3.823,- |
| 2019 | 148 | 43 | € 152.376,- | € 5.024,- |
| 2020 | 68 | 25 | € 153.225,- | € 5.693,- |
| 2021 | 1 | 0 | € 143.865,- | € 4.225,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-404-ST | 2026-05-06 | |||
| XJ-229-X | 2026-05-21 | |||
| HXR-97-S | 2026-05-14 | |||
| H-782-JB | 2026-05-13 | |||
| XN-026-T | 2026-05-07 | |||
| PF-911-H | 2026-05-06 | |||
| K-419-RG | 2026-05-05 | |||
| XT-720-S | 2026-05-01 | |||
| SB-618-G | 2026-04-25 | |||
| K-355-NL | 2026-04-21 | |||
| PG-765-J | 2026-04-21 | |||
| G-573-JG | 2026-04-21 | |||
| GRS-96-Z | 2026-04-14 | |||
| RG-080-J | 2026-04-10 | |||
| S-598-RX | 2026-03-27 | |||
| G-678-BH | 2026-03-21 | |||
| G-563-KT | 2026-03-20 | |||
| RR-834-P | 2026-03-07 | |||
| XN-631-D | 2025-02-01 | |||
| S-201-VR | 2023-11-30 | |||
| Z-673-HL | 2025-04-03 | |||
| PF-319-V | 2025-02-04 | |||
| H-095-XK | 2025-11-07 | |||
| G-439-GD | 2025-03-29 | |||
| SK-367-F | 2024-09-20 | |||
| L-558-SP | 2023-12-09 | |||
| L-917-DL | 2024-07-20 | |||
| TF-833-T | 2026-01-08 | |||
| J-299-VJ | 2024-09-03 | |||
| ZG-069-G | 2025-04-01 |