Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.490
€ 8.631,-
Ja, 2017
2012
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken PT-817-D is op kenteken gezet in 2012. In september 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 40.490. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Dankzij 1.601 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 06-04-2022. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 7.900.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1601 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2210 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Eerste registratie | 2012-04-10 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-11 |
| APK vervaldatum | 2022-04-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Passat stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 5.555 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.775 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Passat
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
5 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 5.555,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 292.806 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 986 |
| Periode | 2010-09-29 - 2015-03-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1549 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 646 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 20 | 11 | € 41.735,- | € 4.216,- |
| 2010 | 29 | 14 | € 46.944,- | € 5.980,- |
| 2010 | 20 | 11 | € 41.735,- | € 4.216,- |
| 2011 | 448 | 169 | € 45.092,- | € 6.939,- |
| 2011 | 511 | 178 | € 41.636,- | € 5.908,- |
| 2011 | 511 | 178 | € 41.636,- | € 5.908,- |
| 2012 | 455 | 187 | € 45.407,- | € 6.411,- |
| 2012 | 398 | 157 | € 42.563,- | € 5.248,- |
| 2012 | 398 | 157 | € 42.563,- | € 5.248,- |
| 2013 | 305 | 139 | € 43.797,- | € 4.817,- |
| 2013 | 305 | 139 | € 43.797,- | € 4.817,- |
| 2013 | 322 | 141 | € 46.584,- | € 5.960,- |
| 2014 | 209 | 106 | € 44.865,- | € 4.394,- |
| 2014 | 289 | 132 | € 48.313,- | € 6.016,- |
| 2014 | 209 | 106 | € 44.865,- | € 4.394,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 48.491,- | € 920,- |
| 2015 | 6 | 3 | € 46.363,- | € 4.665,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 48.491,- | € 920,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PG-833-N | 2026-05-16 | |||
| KR-459-P | 2026-05-12 | |||
| GJ-434-X | 2026-05-09 | |||
| 1-KDH-22 | 2026-05-19 | |||
| SH-807-X | 2026-05-15 | |||
| RS-136-T | 2026-05-08 | |||
| 7-ZRZ-20 | 2026-05-15 | |||
| 3-XXB-53 | 2026-04-29 | |||
| 61-ZBD-3 | 2026-04-25 | |||
| SF-044-N | 2026-05-17 | |||
| 48-ZRX-7 | 2026-05-15 | |||
| RJ-980-V | 2026-05-01 | |||
| RV-102-X | 2026-05-09 | |||
| 92-RKL-1 | 2026-04-20 | |||
| 9-KPF-88 | 2026-04-15 | |||
| 71-XLL-5 | 2026-04-14 | |||
| KB-904-L | 2026-04-14 | |||
| RH-955-L | 2026-05-21 | |||
| 47-PJX-8 | 2026-04-09 | |||
| TP-003-G | 2026-04-16 | |||
| SK-556-V | 2026-04-11 | |||
| SJ-091-F | 2026-04-03 | |||
| RV-284-H | 2026-04-02 | |||
| PZ-507-N | 2026-03-30 | |||
| NV-841-S | 2026-04-17 | |||
| 6-ZKV-25 | 2026-03-27 | |||
| 23-PKX-9 | 2026-04-12 | |||
| RV-087-X | 2026-04-01 | |||
| ZL-779-J | 2026-04-01 | |||
| RV-427-R | 2026-04-09 |