Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 53.500
€ 6.479,-
Ja, 2022
2020
2023-09-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Focus met kenteken P-049-KK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. Deze auto is 2 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze FORD bedroeg € 53.500. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 280 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2261 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Dankzij 1.508 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 29-06-2028. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2261 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 187 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1608 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-08-26 |
| APK vervaldatum | 2028-06-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Focus hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 27.678 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 34.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Focus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 27.678,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 76.635 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 388 |
| Periode | 2019-06-13 - 2025-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 379 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 53 |
| Aantal import auto's | 170 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 52 |
| Import percentage | 45% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 143 | 68 | € 51.922,- | € 10.066,- |
| 2019 | 139 | 65 | € 51.991,- | € 10.170,- |
| 2020 | 21 | 11 | € 54.110,- | € 9.368,- |
| 2020 | 136 | 64 | € 53.691,- | € 9.117,- |
| 2020 | 1 | 1 | € 50.857,- | € 5.178,- |
| 2021 | 29 | 10 | € 58.701,- | € 13.794,- |
| 2021 | 17 | 9 | € 55.047,- | € 11.359,- |
| 2021 | 1 | 0 | ||
| 2021 | 2 | 1 | € 55.343,- | € 9.322,- |
| 2022 | 11 | 6 | € 60.625,- | € 13.359,- |
| 2022 | 40 | 16 | € 59.506,- | € 14.571,- |
| 2022 | 42 | 18 | € 59.502,- | € 14.440,- |
| 2023 | 19 | 6 | € 64.244,- | € 19.750,- |
| 2023 | 19 | 6 | € 64.244,- | € 19.750,- |
| 2023 | 9 | 4 | € 64.034,- | € 17.297,- |
| 2024 | 17 | 3 | € 70.247,- | € 25.574,- |
| 2024 | 10 | 4 | € 68.991,- | € 21.082,- |
| 2024 | 17 | 3 | € 70.247,- | € 25.574,- |
| 2025 | 5 | 2 | € 72.983,- | € 29.014,- |
| 2025 | 5 | 2 | € 72.983,- | € 29.014,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHJ-07-D | 2026-05-16 | |||
| G-219-GG | 2026-05-15 | |||
| HKX-03-V | 2026-05-08 | |||
| K-544-TL | 2026-04-20 | |||
| KBL-78-D | 2026-04-13 | |||
| JHK-04-Z | 2026-03-29 | |||
| JPP-34-Z | 2026-03-26 | |||
| JGL-53-X | 2026-03-23 | |||
| P-284-DS | 2026-03-21 | |||
| JRB-14-Z | 2026-03-18 | |||
| JXL-09-K | 2026-03-04 | |||
| JLG-57-G | 2026-03-09 | |||
| G-222-GG | 2023-02-03 | |||
| HPK-89-T | 2025-05-17 | |||
| J-246-DZ | 2023-10-01 | |||
| P-903-PB | 2022-12-09 | |||
| S-263-NS | 2023-04-20 | |||
| K-106-TN | 2022-06-12 | |||
| ZS-354-B | 2021-03-20 | |||
| P-860-TH | 2023-09-02 | |||
| J-296-DZ | 2025-07-17 | |||
| P-367-JF | 2022-10-12 | |||
| H-207-ZN | 2023-11-18 | |||
| P-686-GT | 2022-08-02 | |||
| J-763-HD | 2022-08-25 | |||
| GKP-46-S | 2025-02-28 | |||
| J-029-KV | 2024-10-06 | |||
| X-258-JR | 2024-09-18 | |||
| L-435-GB | 2022-04-15 | |||
| GDD-79-F | 2025-07-22 |