Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.920
€ 5.991,-
Nee
2017
2022-12-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Yeti met kenteken NV-737-T is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 28.920 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Dankzij 1.360 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1905 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-05-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-05-31 |
| APK vervaldatum | 2026-11-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Yeti stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 15.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.670 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Yeti
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 15.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 117.804 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 951 |
| Periode | 2015-06-27 - 2018-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 844 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 199 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 127 | 39 | € 28.039,- | € 3.406,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2016 | 399 | 92 | € 28.568,- | € 4.315,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2017 | 316 | 68 | € 29.247,- | € 4.801,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 28.865,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HR-810-V | 2026-05-21 | |||
| J-814-NL | 2026-05-21 | |||
| ZP-481-K | 2026-05-20 | |||
| JVK-30-T | 2026-05-12 | |||
| JXV-06-F | 2026-05-12 | |||
| XZ-580-B | 2026-04-22 | |||
| N-044-HZ | 2026-04-20 | |||
| PF-799-B | 2026-04-20 | |||
| HK-346-F | 2026-03-28 | |||
| HB-606-V | 2026-03-26 | |||
| HV-590-F | 2026-03-23 | |||
| KP-414-R | 2026-03-16 | |||
| NP-094-K | 2026-03-13 | |||
| NT-770-P | 2022-12-27 | |||
| KL-474-F | 2022-06-02 | |||
| NG-382-V | 2023-01-31 | |||
| ZS-562-L | 2025-01-05 | |||
| NT-162-N | 2021-10-08 | |||
| NV-122-Z | 2021-01-28 | |||
| NG-442-V | 2023-05-09 | |||
| NV-617-T | 2020-05-06 | |||
| KL-626-D | 2023-03-11 | |||
| JX-890-P | 2022-06-02 | |||
| PB-350-T | 2021-06-23 | |||
| K-390-HV | 2021-06-17 | |||
| NV-316-T | 2022-01-12 | |||
| PJ-262-D | 2021-03-20 | |||
| NR-180-V | 2023-01-28 | |||
| L-231-BG | 2021-04-19 | |||
| NS-322-B | 2021-02-02 |