Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.780
€ 5.991,-
Nee
2017
2023-03-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Yeti met kenteken NV-378-T is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. De nieuwwaarde van deze Škoda bedroeg € 28.780. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.360 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1905 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-05-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-05-26 |
| APK vervaldatum | 2027-03-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Yeti stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 15.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.670 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Yeti
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 15.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 117.804 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 951 |
| Periode | 2015-06-27 - 2018-01-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 844 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 199 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 127 | 39 | € 28.039,- | € 3.406,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2016 | 399 | 92 | € 28.568,- | € 4.315,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2017 | 316 | 68 | € 29.247,- | € 4.801,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 28.865,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-814-NL | 2026-05-21 | |||
| HR-810-V | 2026-05-21 | |||
| ZP-481-K | 2026-05-20 | |||
| JVK-30-T | 2026-05-12 | |||
| JXV-06-F | 2026-05-12 | |||
| XZ-580-B | 2026-04-22 | |||
| N-044-HZ | 2026-04-20 | |||
| PF-799-B | 2026-04-20 | |||
| HK-346-F | 2026-03-28 | |||
| HB-606-V | 2026-03-26 | |||
| HV-590-F | 2026-03-23 | |||
| KP-414-R | 2026-03-16 | |||
| NP-094-K | 2026-03-13 | |||
| J-270-ZT | 2023-02-21 | |||
| TL-167-N | 2022-11-22 | |||
| JN-288-X | 2023-03-27 | |||
| SF-327-J | 2022-05-04 | |||
| KL-553-F | 2022-10-30 | |||
| T-007-XV | 2024-03-27 | |||
| R-854-FX | 2023-02-27 | |||
| JX-784-N | 2021-03-10 | |||
| JS-389-T | 2023-11-11 | |||
| JX-846-P | 2024-01-26 | |||
| N-215-LF | 2022-10-03 | |||
| KF-550-K | 2022-05-06 | |||
| JJ-290-H | 2022-10-26 | |||
| J-721-KR | 2021-07-01 | |||
| NZ-155-D | 2020-05-02 | |||
| KG-588-P | 2023-04-13 | |||
| HG-896-R | 2023-01-15 |