Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 66.954
€ 11.452,-
Nee
2017
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken NL-711-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 66.954 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 190 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1995 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Dankzij 1.810 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig moet over 433 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 12.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1810 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2385 kg |
| Lengte | 4,91 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,97 m |
| Eerste registratie | 2017-03-01 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-01 |
| APK vervaldatum | 2025-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 13 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 13 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 16.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag zal worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 16.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 192.839 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 760 |
| Periode | 2014-07-16 - 2017-06-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1301 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 470 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 136 | 62 | € 70.362,- | € 5.201,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 55.545,- | € 4.635,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 55.545,- | € 4.635,- |
| 2015 | 552 | 224 | € 69.350,- | € 5.632,- |
| 2015 | 10 | 4 | € 63.983,- | € 6.965,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 70.639,- | € 5.153,- |
| 2016 | 450 | 154 | € 70.490,- | € 6.671,- |
| 2016 | 7 | 4 | € 68.881,- | € 6.182,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 71.098,- | € 2.848,- |
| 2017 | 163 | 30 | € 68.649,- | € 8.394,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 67.082,- | € 6.010,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 67.082,- | € 6.010,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-855-VK | 2026-05-15 | |||
| KH-194-S | 2026-05-02 | |||
| HJ-846-K | 2026-04-26 | |||
| SZ-380-P | 2026-04-15 | |||
| ZV-779-S | 2026-04-16 | |||
| K-723-PX | 2026-05-21 | |||
| KZ-728-H | 2026-05-21 | |||
| L-400-RZ | 2026-05-20 | |||
| HJ-738-F | 2026-05-15 | |||
| NB-203-P | 2026-05-12 | |||
| 1-ZGS-47 | 2026-05-10 | |||
| H-249-JB | 2026-04-23 | |||
| KL-803-J | 2026-04-18 | |||
| RX-996-H | 2026-04-14 | |||
| ZV-247-L | 2026-04-10 | |||
| GV-634-S | 2026-03-21 | |||
| KT-197-V | 2026-04-01 | |||
| K-472-BK | 2026-03-17 | |||
| ZJ-204-Z | 2026-03-22 | |||
| G-933-PJ | 2026-04-16 | |||
| JS-092-R | 2026-03-25 | |||
| NG-673-G | 2026-03-24 | |||
| RG-351-D | 2026-04-09 | |||
| GHD-23-D | 2026-03-09 | |||
| TF-260-N | 2026-03-13 | |||
| RV-102-Z | 2026-03-09 | |||
| SK-472-N | 2026-03-09 | |||
| JB-690-K | 2025-03-24 | |||
| K-119-GV | 2024-12-14 | |||
| KL-722-P | 2023-11-01 |