Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 68.132
€ 9.823,-
Ja, 2023
2018
2026-02-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C 200 4matic met kenteken N-306-HK is op kenteken gezet in 2018. Dit voertuig is in augustus 2023 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 68.132 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 184 pk. De motor heeft een inhoud van 1991 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze C 200 4matic haalt een maximale snelheid van 229 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.595 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 03-03-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 24.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2075 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-05-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-08-25 |
| APK vervaldatum | 2027-03-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 12 verkoopprijzen en 7 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 19 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz C 200 4matic coupe
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 24.950 |
|
|
Recent te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C 200 4matic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
3 maanden7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De werking van het noodoproepsysteem (e-Call) is mogelijk bij een tijdelijke stroomonderbreking niet correct.
Bij een ongeval zou een automatische gegenereerde noodoproep de doorgestuurde voertuigpositie niet overeen komen met de werkellijke voertuigpositie.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van een software update van de communicatiemodule.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 24.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 96.157 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 645 |
| Periode | 2016-08-02 - 2019-11-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 11 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 55% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 1 | € 55.976,- | € 8.255,- |
| 2017 | 5 | 3 | € 70.646,- | € 4.437,- |
| 2018 | 4 | 2 | € 60.775,- | € 10.144,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 67.631,- | € 1.642,- |