Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 57.097
€ 10.304,-
Ja, 2018
2018
2022-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C 200 4matic met kenteken TS-184-V is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in oktober 2018 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 57.097 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 184 pk. Dit model beschikt over een 1991 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.595 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1465 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 05-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 19.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2075 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-10-16 |
| APK vervaldatum | 2026-06-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 13 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz C 200 4matic coupe
|
Recent te koop
4 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C 200 4matic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De maximaal toegestane bedrijfstemperatuur van individuele diodes op de dynamogelijkrichterbrug kan worden overschreden en kortsluiting veroorzaken.
Brandgevaar.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om het voertuig nooit lager dan 10 minuten stationair te draaien. Zodra het mogelijk is wordt aan de voertuigeigenaar verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het preventief actualiseren van de software van de motorstuurdoos
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 645 |
| Periode | 2016-08-02 - 2019-11-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 11 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 55% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 1 | € 55.976,- | € 8.255,- |
| 2017 | 5 | 3 | € 70.646,- | € 4.437,- |
| 2018 | 4 | 2 | € 60.775,- | € 10.144,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 67.631,- | € 1.642,- |