Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 68.108
€ 2.797,-
Ja, 2023
2017
2025-06-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C 200 4matic met kenteken T-787-LK is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 68.108. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 184 pk. Dit model beschikt over een 1991 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 229 km/h. Met een massa van 1.595 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-07-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 24.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2075 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-12-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-07-10 |
| APK vervaldatum | 2026-07-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz C 200 4matic coupe
|
Recent te koop
4 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C 200 4matic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De maximaal toegestane bedrijfstemperatuur van individuele diodes op de dynamogelijkrichterbrug kan worden overschreden en kortsluiting veroorzaken.
Brandgevaar.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om het voertuig nooit lager dan 10 minuten stationair te draaien. Zodra het mogelijk is wordt aan de voertuigeigenaar verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het preventief actualiseren van de software van de motorstuurdoos
De communicatiemodulesoftware voor het noodhulpsysteem (e-call) bevat een softwarefout.
Bij een noodgeval kan het voertuig geen verbinding kan maken met de Mercedes-Benz noodcentrale.
U hoeft géén contact op te nemen met de merkdealer. Het voertuig wordt automatisch voorzien van aangepaste software.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 645 |
| Periode | 2016-08-02 - 2019-11-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 11 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 55% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 1 | € 55.976,- | € 8.255,- |
| 2017 | 5 | 3 | € 70.646,- | € 4.437,- |
| 2018 | 4 | 2 | € 60.775,- | € 10.144,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 67.631,- | € 1.642,- |