Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.225,-
Ja, 2021
2005
2024-02-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Boxster met kenteken N-822-FP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. In september 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 280 pk. De motor heeft een inhoud van 3179 cm³, verdeeld over 6 cilinders. De topsnelheid van deze Boxster bedraagt 260 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11 liter per 100 km. Dankzij 1.460 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 101 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3179 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1670 kg |
| Lengte | 4,33 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Wielbasis | 2,42 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-09-27 |
| APK vervaldatum | 2026-09-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche Boxster cabriolet
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 29.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Boxster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 29.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 137.572 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-11-26 - 2016-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 398 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 153 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2 | 1 | € 22.196,- | |
| 2005 | 28 | 8 | € 23.338,- | |
| 2006 | 20 | 8 | € 20.581,- | |
| 2012 | 96 | 37 | € 93.232,- | € 12.023,- |
| 2013 | 161 | 62 | € 95.210,- | € 11.534,- |
| 2014 | 71 | 29 | € 92.654,- | € 12.256,- |
| 2015 | 18 | 7 | € 95.542,- | € 15.553,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 98.547,- | € 20.777,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-RL-HB | 2026-05-23 | |||
| KR-766-T | 2026-05-03 | |||
| 57-RK-GJ | 2026-04-26 | |||
| NB-908-B | 2026-04-10 | |||
| 31-SJ-NV | 2021-04-20 | |||
| 88-GFD-9 | 2020-06-26 | |||
| 87-XDH-3 | 2026-03-16 | |||
| 03-RT-SV | 2023-01-17 | |||
| 6-TJG-46 | 2025-08-13 | |||
| 71-RF-ZJ | 2025-06-03 | |||
| 60-HDB-4 | 2020-08-07 | |||
| 65-RF-JH | 2023-10-12 | |||
| N-955-XP | 2024-10-06 | |||
| P-126-DG | 2024-08-30 | |||
| GG-585-D | 2023-02-09 | |||
| 4-SHS-50 | 2025-06-12 | |||
| 46-JBZ-6 | 2021-11-12 | |||
| 7-KDL-26 | 2022-01-19 | |||
| 31-ZRL-4 | 2021-02-10 | |||
| 59-ZVJ-1 | 2024-03-16 | |||
| 26-SR-TB | 2022-08-02 | |||
| 5-TJJ-21 | 2025-09-18 | |||
| 55-XRF-9 | 2026-01-11 | |||
| N-661-NN | 2023-12-15 | |||
| K-348-XT | 2025-02-04 | |||
| GV-346-Z | 2023-02-08 | |||
| 8-KXZ-20 | 2022-03-26 | |||
| 64-XN-GK | 2025-02-22 | |||
| TT-731-X | 2024-06-03 | |||
| H-702-SP | 2025-03-31 |