Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 21.384,-
Ja, 2016
2006
2026-04-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Boxster met kenteken KS-636-F is op kenteken gezet in 2006. In november 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 280 pk. De motor heeft een inhoud van 3179 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11 l/100 km. Met een massa van 1.460 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 53 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-05-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3179 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1670 kg |
| Lengte | 4,33 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Wielbasis | 2,42 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-06-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-11-15 |
| APK vervaldatum | 2026-05-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche Boxster cabriolet
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 29.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Boxster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 29.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 99.563 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 968 |
| Periode | 2004-11-26 - 2016-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 398 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 153 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 2 | 1 | € 22.196,- | |
| 2005 | 28 | 8 | € 23.338,- | |
| 2006 | 20 | 8 | € 20.581,- | |
| 2012 | 96 | 37 | € 93.232,- | € 12.023,- |
| 2013 | 161 | 62 | € 95.210,- | € 11.534,- |
| 2014 | 71 | 29 | € 92.654,- | € 12.256,- |
| 2015 | 18 | 7 | € 95.542,- | € 15.553,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 98.547,- | € 20.777,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-RL-HB | 2026-05-23 | |||
| KR-766-T | 2026-05-03 | |||
| 57-RK-GJ | 2026-04-26 | |||
| NB-908-B | 2026-04-10 | |||
| N-955-XP | 2024-10-06 | |||
| 64-XN-GK | 2025-02-22 | |||
| 26-SR-TB | 2022-08-02 | |||
| 87-XDH-3 | 2026-03-16 | |||
| 46-JBZ-6 | 2021-11-12 | |||
| 71-RF-ZJ | 2025-06-03 | |||
| 60-HDB-4 | 2020-08-07 | |||
| 6-TJG-46 | 2025-08-13 | |||
| JG-273-H | 2025-09-02 | |||
| L-528-TT | 2022-03-14 | |||
| GV-268-F | 2024-02-22 | |||
| 46-XJK-1 | 2025-08-09 | |||
| KB-337-N | 2021-12-04 | |||
| TT-731-X | 2024-06-03 | |||
| 1-KDK-20 | 2025-01-06 | |||
| 76-XBR-1 | 2023-11-16 | |||
| NV-525-B | 2021-01-13 | |||
| 55-XRF-9 | 2026-01-11 | |||
| 77-XVB-6 | 2023-04-18 | |||
| 42-XDL-1 | 2023-10-18 | |||
| XD-191-N | 2021-06-17 | |||
| 53-XBX-9 | 2024-01-26 | |||
| 5-TJJ-21 | 2025-09-18 | |||
| 54-XBR-3 | 2025-03-26 | |||
| 6-KVX-22 | 2021-11-04 | |||
| GG-241-X | 2025-05-12 |