Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C 220 Bluetec met kenteken N-795-JL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Dit voertuig is in oktober 2021 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 45.713 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2143 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze C 220 Bluetec haalt een maximale snelheid van 231 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.550 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-07-2025. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2115 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Eerste registratie | 2014-09-17 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-10-22 |
| APK vervaldatum | 2025-07-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C 220 Bluetec sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C 220 Bluetec
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen.
Bij voertuigen met een OM651 motor is het materiaal en/of de afmeting van de afdichtring van de motorkettingspanner niet juist. Hierdoor dicht de afdichtring niet goed af.
Indien de afdichtring niet juist afdicht kan motorolielekkage optreden. Het verlies van motorolie kan leiden tot verontreiniging van het wegdek en daarmee tot een gevaarlijke situatie voor het overige verkeer en milieu. Tevens kan motorschade schade ontstaan.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de afdichtring van de kettingspanner vervangen.
Mogelijk is de bevestiging van de stuurstangkoppeling niet goed vergrendeld. Als gevolg daarvan kan de stuurstangkoppeling losraken.
Er kunnen geluiden en beperkingen bij de besturing van het voertuig optreden. De kans is aanwezig dat het voertuig onbestuurbaar wordt.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De vergrendeling van de stuurstangkoppeling wordt dan gecontroleerd en wanneer nodig hersteld.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 858 |
| Periode | 2014-04-24 - 2016-07-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 42 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 48% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 112 | 59 | € 57.492,- | € 3.074,- |
| 2014 | 25 | 13 | € 51.692,- | € 1.450,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 68.095,- | € 386,- |
| 2015 | 62 | 32 | € 61.661,- | € 2.587,- |
| 2015 | 14 | 7 | € 49.696,- | € 4.072,- |
| 2015 | 14 | 7 | € 49.696,- | € 4.072,- |
| 2016 | 3 | 0 | € 53.121,- | € 5.468,- |
| 2016 | 3 | 0 | € 53.121,- | € 5.468,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| R-704-BG | 2026-05-19 | |||
| L-487-JN | 2026-05-13 | |||
| H-468-PD | 2026-05-17 | |||
| RV-487-H | 2026-04-06 | |||
| TF-354-V | 2026-03-21 | |||
| XJ-947-D | 2026-03-27 | |||
| TX-710-X | 2026-03-21 | |||
| ZG-088-K | 2026-03-19 | |||
| N-278-ZV | 2023-01-18 | |||
| XR-164-Z | 2024-09-12 | |||
| J-358-GK | 2025-05-14 | |||
| TT-039-V | 2024-12-30 | |||
| TS-650-T | 2023-05-17 | |||
| JH-491-F | 2023-12-24 | |||
| HZ-115-V | 2021-07-03 | |||
| GB-769-K | 2023-11-04 | |||
| SR-232-J | 2021-07-14 | |||
| N-253-SV | 2022-11-18 | |||
| PZ-006-B | 2026-03-02 | |||
| H-781-GB | 2021-04-23 | |||
| 8-XRG-67 | 2025-05-31 | |||
| TP-024-T | 2021-06-05 | |||
| Z-709-LS | 2025-05-30 | |||
| ZH875H | 2020-12-02 | |||
| XX-940-F | 2022-07-24 | |||
| KN-089-P | 2023-05-26 | |||
| N-184-SP | 2022-06-01 | |||
| TH-559-L | 2022-01-03 | |||
| SJ-190-R | 2024-06-09 | |||
| RD-792-N | 2025-11-04 |