Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken N-253-SV is op kenteken gezet in 2014. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 55.078. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2143 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze C-Klasse bedraagt 230 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.4 l/100 km. Met een massa van 1.570 kg is deze auto solide gebouwd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-12-2023. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1570 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2135 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Eerste registratie | 2014-06-05 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-12-17 |
| APK vervaldatum | 2023-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 16.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De stuurkolom is onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij de elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden.
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de aarding van de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen.
Mogelijk is de bevestiging van de stuurstangkoppeling niet goed vergrendeld. Als gevolg daarvan kan de stuurstangkoppeling losraken.
Er kunnen geluiden en beperkingen bij de besturing van het voertuig optreden. De kans is aanwezig dat het voertuig onbestuurbaar wordt.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De vergrendeling van de stuurstangkoppeling wordt dan gecontroleerd en wanneer nodig hersteld.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 16.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 256.826 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 689 |
| Periode | 2014-01-15 - 2015-07-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 174 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 91 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 112 | 59 | € 57.492,- | € 3.074,- |
| 2014 | 25 | 13 | € 51.692,- | € 1.450,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 68.095,- | € 386,- |
| 2015 | 62 | 32 | € 61.661,- | € 2.587,- |
| 2015 | 14 | 7 | € 49.696,- | € 4.072,- |
| 2015 | 14 | 7 | € 49.696,- | € 4.072,- |
| 2016 | 3 | 0 | € 53.121,- | € 5.468,- |
| 2016 | 3 | 0 | € 53.121,- | € 5.468,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| R-704-BG | 2026-05-19 | |||
| L-487-JN | 2026-05-13 | |||
| H-468-PD | 2026-05-17 | |||
| TF-354-V | 2026-03-21 | |||
| RV-487-H | 2026-04-06 | |||
| XJ-947-D | 2026-03-27 | |||
| TX-710-X | 2026-03-21 | |||
| ZG-088-K | 2026-03-19 | |||
| HZ-115-V | 2021-07-03 | |||
| SR-232-J | 2021-07-14 | |||
| GB-769-K | 2023-11-04 | |||
| H-781-GB | 2021-04-23 | |||
| NT-163-L | 2025-09-08 | |||
| XR-164-Z | 2024-09-12 | |||
| TH-481-N | 2021-07-03 | |||
| J-358-GK | 2025-05-14 | |||
| N-795-JL | 2024-07-25 | |||
| TV-860-R | 2023-05-11 | |||
| PZ-006-B | 2026-03-02 | |||
| N-278-ZV | 2023-01-18 | |||
| 1XNP81 | 2020-06-16 | |||
| TH-559-L | 2022-01-03 | |||
| 8-ZRZ-62 | 2021-12-20 | |||
| ZH875H | 2020-12-02 | |||
| Z-709-LS | 2025-05-30 | |||
| TF-910-R | 2022-08-31 | |||
| KN-089-P | 2023-05-26 | |||
| SJ-190-R | 2024-06-09 | |||
| RD-792-N | 2025-11-04 | |||
| JH-491-F | 2023-12-24 |