Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.506
€ 4.964,-
Ja, 2021
2011
2021-09-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz B-Klasse met kenteken N-458-GG is op kenteken gezet in 2011. Dit voertuig is in september 2021 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 27.506. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1699 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 184 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Met 1.340 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1697 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1699 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,27 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,78 m |
| Tenaamstelling | 2021-09-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-07-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-09-30 |
| APK vervaldatum | 2027-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz B-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 6.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz B-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 6.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 126.201 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1092 |
| Periode | 2009-06-18 - 2012-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1012 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 314 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 194 | 75 | € 33.120,- | € 4.840,- |
| 2009 | 194 | 75 | € 33.120,- | € 4.840,- |
| 2010 | 492 | 139 | € 32.090,- | € 5.017,- |
| 2010 | 492 | 139 | € 32.090,- | € 5.017,- |
| 2011 | 324 | 99 | € 31.601,- | € 4.540,- |
| 2011 | 324 | 99 | € 31.601,- | € 4.540,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 29.637,- | € 5.212,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 29.637,- | € 5.212,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-NXH-8 | 2026-05-20 | |||
| 3-KPK-54 | 2026-05-16 | |||
| KBL-39-X | 2026-05-14 | |||
| 55-LGF-8 | 2026-05-12 | |||
| 44-NSZ-4 | 2026-05-16 | |||
| 1-KBD-37 | 2026-05-08 | |||
| 71-SVX-6 | 2026-05-06 | |||
| 25-LHP-4 | 2026-04-19 | |||
| 35-LDN-9 | 2026-04-11 | |||
| HXB-61-N | 2026-05-16 | |||
| 28-NDK-9 | 2026-04-07 | |||
| JD-348-V | 2026-04-06 | |||
| 26-KTL-3 | 2026-03-20 | |||
| KBL-58-H | 2026-03-28 | |||
| 74-LRP-7 | 2026-03-12 | |||
| 89-KTZ-9 | 2026-03-12 | |||
| 60-NSH-5 | 2026-03-10 | |||
| 80-PZT-1 | 2026-03-03 | |||
| 71-PFZ-9 | 2023-03-07 | |||
| L-087-XX | 2021-09-30 | |||
| 09-PSB-8 | 2022-11-22 | |||
| S-583-GH | 2023-03-18 | |||
| 07-RFJ-6 | 2021-09-29 | |||
| 72-NNT-2 | 2023-02-06 | |||
| 80-XRS-1 | 2023-05-31 | |||
| 54-PFZ-9 | 2020-11-14 | |||
| 14-LST-9 | 2020-09-25 | |||
| 82-TSJ-4 | 2022-01-02 | |||
| X-030-VB | 2024-04-04 | |||
| 01-TXG-3 | 2021-08-03 |