Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 45.215
Ja, 2021
2021
2026-04-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen ID.4 met kenteken N-026-NB is op kenteken gezet in 2021. Deze auto is 0 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 45.215 inclusief BTW en BPM. Dankzij 70 kW accelereert deze auto soepel en snel. De topsnelheid van deze ID.4 bedraagt 160 km/h. Met 2.124 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig is al 60 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 20-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 21.000.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 1 |
| Vermogen continue (elektrisch) | 95 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 487 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2124 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2660 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,77 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-05-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-11-17 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen ID.4
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
2 maandenDe houders van het scheidingsnet in de hemelbekleding zijn mogelijk niet correct gemonteerd en vergrendelen niet.
Dit kan leiden tot het loskomen van een ogenschijnlijk goed vergrendeld scheidingsnet, waardoor de lading naar voren kan schuiven.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de houders controleren en zonodig vergrendelen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 23.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 102.526 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 151 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 468 |
| Periode | 2020-12-07 - 2022-10-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6986 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Aantal import auto's | 1135 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 3341 | 487 | € 50.184,- | |
| 2021 | 3601 | 629 | € 51.330,- | |
| 2022 | 44 | 19 | € 50.638,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| N-023-KR | |||
| L-019-DP | |||
| N-208-SB | |||
| L-605-DS | |||
| KJD-03-P | |||
| L-826-BD | |||
| K-719-ZF | |||
| L-062-FG | |||
| P-254-HK | |||
| L-567-LH | |||
| L-443-PX | |||
| L-992-DD | |||
| L-798-NX | |||
| K-692-XP | |||
| K-243-VV | |||
| L-011-BS | |||
| N-697-DX | |||
| K-464-ZS | |||
| X-003-LH | |||
| N-080-RK | |||
| L-252-DD | |||
| K-012-XT | |||
| N-081-JV | |||
| N-428-DV | |||
| K-925-RZ | |||
| K-446-XX | |||
| L-780-XB | |||
| KHZ-70-D | |||
| K-080-VX | |||
| K-445-XL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-311-HT | 2026-05-27 | |||
| K-991-HR | 2026-05-27 | |||
| K-186-JK | 2026-05-27 | |||
| K-394-JS | 2026-05-26 | |||
| K-824-LJ | 2026-05-26 | |||
| K-814-KB | 2026-05-26 | |||
| K-032-HS | 2026-05-26 | |||
| GTZ-91-S | 2026-05-25 | |||
| L-738-HJ | 2026-05-25 | |||
| K-303-KB | 2026-05-25 | |||
| K-715-GZ | 2026-05-25 | |||
| K-307-KB | 2026-05-25 | |||
| P-782-LJ | 2026-05-23 | |||
| L-746-TL | 2026-05-23 | |||
| N-008-LT | 2026-05-23 | |||
| P-608-LX | 2026-05-23 | |||
| K-210-JJ | 2026-05-23 | |||
| K-740-HG | 2026-05-23 | |||
| K-090-HS | 2026-05-23 | |||
| K-141-LP | 2026-05-23 | |||
| K-848-HS | 2026-05-23 | |||
| K-427-HZ | 2026-05-23 | |||
| K-048-ZX | 2026-05-22 | |||
| K-449-KB | 2026-05-22 | |||
| K-180-GN | 2026-05-22 | |||
| K-499-HZ | 2026-05-22 | |||
| K-352-HZ | 2026-05-22 | |||
| K-944-HB | 2026-05-22 | |||
| N-927-HF | 2026-05-21 | |||
| K-683-KB | 2026-05-21 |