Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris met kenteken KX-973-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto is 14 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 68 pk. Dit model beschikt over een 998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.7 liter per 100 km. Deze auto weegt 965 kg. Sinds 5 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-12-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 68 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1350 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-12-13 |
| APK vervaldatum | 2026-12-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
6 dagenDe ontsteker van de voorste passagiersairbag kan, na eerder te zijn vervangen, bij het activeren nog een te hoge druk opbouwen. Hierdoor kan de ontsteker scheuren, de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
Als gevolg van metaaldelen die door de airbag heen dringen kan de airbag niet goed werken en kan de bestuurder en/of kunnen inzittenden verwonden.
De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de airbagontsteker voor een verbeterde versie vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 240.655 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 27 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1225 |
| Periode | 2001-06-06 - 2006-02-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4287 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 288 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 767 | 23 | € 2.193,- | |
| 2001 | 767 | 23 | € 2.193,- | |
| 2002 | 1656 | 70 | € 2.094,- | |
| 2002 | 1656 | 70 | € 2.094,- | |
| 2003 | 107 | 12 | € 2.662,- | |
| 2003 | 783 | 58 | € 13.050,- | € 2.286,- |
| 2003 | 783 | 58 | € 13.050,- | € 2.286,- |
| 2004 | 109 | 8 | € 2.759,- | |
| 2004 | 624 | 70 | € 13.242,- | € 2.433,- |
| 2004 | 623 | 69 | € 13.242,- | € 2.434,- |
| 2005 | 58 | 0 | € 14.338,- | € 2.821,- |
| 2005 | 453 | 65 | € 13.235,- | € 2.467,- |
| 2005 | 453 | 65 | € 13.235,- | € 2.467,- |
| 2006 | 4 | 2 | € 15.515,- | € 732,- |
| 2006 | 4 | 2 | € 15.515,- | € 732,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 84-JG-NJ | |||
| 52-JP-VX | |||
| 15-JT-ZN | |||
| 73-LP-ZH | |||
| 53-NR-VN | |||
| 41-KZK-1 | |||
| 28-JF-PP | |||
| 19-PP-FG | |||
| 57-JN-VR | |||
| 54-PX-RJ | |||
| 03-LP-ZJ | |||
| 42-PJ-HZ | |||
| 62-LF-NX | |||
| 85-JG-KX | |||
| 46-JL-FT | |||
| 54-LZ-ZP | |||
| 41-RJ-KX | |||
| 52-HN-RG | |||
| 58-LR-LD | |||
| 04-PL-RK | |||
| 25-NN-GN | |||
| 27-RB-HR | |||
| 18-JG-FL | |||
| 45-PD-XD | |||
| 71-PT-ZS | |||
| 74-HS-DX | |||
| 02-NZ-LF | |||
| 67-LB-HP | |||
| 97-LR-PZ | |||
| 24-NV-VV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-NN-ZR | 2026-05-20 | |||
| 57-HX-FV | 2026-05-12 | |||
| 42-JG-JF | 2026-05-09 | |||
| 27-PG-RL | 2026-05-22 | |||
| 37-LS-JD | 2026-05-12 | |||
| 46-LH-ZL | 2026-04-30 | |||
| 54-PV-JN | 2026-05-06 | |||
| 67-PB-FX | 2026-05-04 | |||
| 29-HP-XX | 2026-05-02 | |||
| 48-RT-GD | 2026-04-30 | |||
| 93-JX-RF | 2026-04-26 | |||
| 20-LF-GD | 2026-04-23 | |||
| 48-HN-BS | 2026-04-28 | |||
| 02-HN-GP | 2026-04-22 | |||
| 13-RF-BP | 2026-04-28 | |||
| 75-HS-DX | 2026-04-19 | |||
| 13-HP-SG | 2026-04-19 | |||
| 23-NB-LL | 2026-04-20 | |||
| 62-RF-ZB | 2026-04-23 | |||
| 78-LF-RD | 2026-04-18 | |||
| 44-NT-LJ | 2026-04-20 | |||
| 40-NH-TR | 2026-04-17 | |||
| JR-826-H | 2026-05-08 | |||
| 68-JG-NJ | 2026-04-28 | |||
| 49-HZ-RS | 2026-05-21 | |||
| KD-702-F | 2026-05-21 | |||
| 42-LZ-ZR | 2026-05-19 | |||
| 87-HP-SG | 2026-04-09 | |||
| 17-RB-ND | 2026-04-08 | |||
| 92-JV-TL | 2026-04-07 |