Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.497
€ 1.636,-
Ja, 2026
2017
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Mokka X met kenteken KGV-57-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Dit voertuig is in april 2026 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 31.497 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1364 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Mokka X bedraagt 191 km/h. Met 1.409 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 22 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 1646 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 13.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1523 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1843 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,74 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-11-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-04-24 |
| APK vervaldatum | 2021-11-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Mokka X MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 14.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Mokka X
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
22 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 14.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 93.274 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 67 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 798 |
| Periode | 2015-04-26 - 2019-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7335 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 88 |
| Aantal import auto's | 3274 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 88 |
| Import percentage | 45% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 | 0 | € 34.030,- | € 4.980,- |
| 2016 | 339 | 149 | € 34.512,- | € 3.968,- |
| 2016 | 548 | 139 | € 28.813,- | € 4.843,- |
| 2016 | 548 | 139 | € 28.813,- | € 4.843,- |
| 2017 | 2702 | 1142 | € 34.789,- | € 4.954,- |
| 2017 | 4560 | 1112 | € 29.834,- | € 5.586,- |
| 2017 | 4555 | 1107 | € 29.833,- | € 5.587,- |
| 2018 | 2562 | 1155 | € 38.335,- | € 5.396,- |
| 2018 | 2955 | 982 | € 30.750,- | € 5.067,- |
| 2018 | 2954 | 979 | € 30.752,- | € 5.071,- |
| 2019 | 1731 | 828 | € 39.301,- | € 5.862,- |
| 2019 | 1431 | 483 | € 32.386,- | € 5.830,- |
| 2019 | 1428 | 480 | € 32.389,- | € 5.835,- |
| 2020 | 1 | 1 | € 39.318,- | € 3.242,- |
| 2020 | 1 | 0 | € 26.468,- | € 3.404,- |
| 2020 | 1 | 0 | € 26.468,- | € 3.404,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NV-862-V | |||
| R-839-NR | |||
| HPT-70-S | |||
| SV-945-D | |||
| X-132-VB | |||
| TN-889-R | |||
| SL-934-Z | |||
| N-573-DL | |||
| GTT-55-L | |||
| PG-644-R | |||
| PK-513-L | |||
| TF-798-P | |||
| TK-525-N | |||
| G-088-SV | |||
| XP-525-V | |||
| NJ-288-P | |||
| RB-594-G | |||
| JSK-47-N | |||
| G-763-DB | |||
| PH-854-L | |||
| NN-915-P | |||
| TD-464-B | |||
| ZT-825-B | |||
| ZT-005-H | |||
| JPP-51-Z | |||
| PG-301-V | |||
| TZ-146-F | |||
| PF-202-S | |||
| K-194-ZP | |||
| L-996-RG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RB-606-G | 2026-05-21 | |||
| ZL-147-T | 2026-05-22 | |||
| TB-802-R | 2026-05-16 | |||
| KDR-46-S | 2026-05-21 | |||
| ZL-663-X | 2026-05-14 | |||
| PV-117-G | 2026-05-17 | |||
| J-182-FG | 2026-05-19 | |||
| PT-265-P | 2026-05-11 | |||
| G-914-FJ | 2026-05-11 | |||
| ZL-365-S | 2026-05-11 | |||
| SJ-190-B | 2026-05-09 | |||
| ZF-594-H | 2026-05-08 | |||
| K-713-GH | 2026-05-08 | |||
| K-569-BD | 2026-05-06 | |||
| R-923-FR | 2026-05-18 | |||
| K-497-FJ | 2026-05-06 | |||
| RH-318-B | 2026-05-02 | |||
| PK-793-P | 2026-04-30 | |||
| KFV-60-Z | 2026-04-29 | |||
| KDX-65-K | 2026-05-01 | |||
| K-636-RN | 2026-05-09 | |||
| L-776-RX | 2026-05-05 | |||
| PT-325-P | 2026-04-28 | |||
| KBL-96-L | 2026-05-09 | |||
| J-828-HL | 2026-05-09 | |||
| KJ-911-Z | 2026-05-08 | |||
| K-317-DJ | 2026-04-29 | |||
| ZD-534-G | 2026-05-09 | |||
| J-151-VK | 2026-04-27 | |||
| G-664-ZR | 2026-04-26 |