Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 65.627
€ 2.695,-
Ja, 2021
2010
2025-09-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X1 met kenteken K-989-ZL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010. Dit voertuig is in mei 2021 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 65.627. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 258 pk. De motor heeft een inhoud van 2996 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 230 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.685 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 240 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 9.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 259 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-07-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-05-10 |
| APK vervaldatum | 2027-04-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X1 stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 10.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X1
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan defect raken als gevolg van jarenlange veroudering.
In dit geval kan het loslaten van de airbag als gevolg van een ongeval leiden tot een te hoge interne druk in de gasgenerator. In het ergste geval barst de gasgenerator en kunnen metalen onderdelen - mogelijk fataal - letsel veroorzaken
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 10.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 211.796 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 964 |
| Periode | 2010-03-18 - 2012-03-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 140 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 34 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 100 | 30 | € 68.346,- | € 13.618,- |
| 2011 | 39 | 4 | € 72.444,- | € 17.668,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 79.555,- | € 22.382,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-LLB-1 | 2026-04-14 | |||
| 93-PBZ-2 | 2026-05-10 | |||
| 8-KKT-66 | 2026-05-08 | |||
| 29-TSP-6 | 2026-03-21 | |||
| RK-044-H | 2026-03-06 | |||
| 90-LBG-8 | 2025-12-01 | |||
| 97-NKH-6 | 2024-04-26 | |||
| 78-LDD-2 | 2023-12-08 | |||
| 29-NPF-7 | 2022-09-03 | |||
| 27-NSH-4 | 2025-06-06 | |||
| 64-NLB-4 | 2025-07-31 | |||
| 58-NZR-6 | 2025-05-31 | |||
| 49-LXP-4 | 2025-11-18 | |||
| 7-SVF-94 | 2025-12-14 | |||
| 91-NRD-1 | 2025-04-10 | |||
| 10-SKK-5 | 2024-08-13 | |||
| GN-845-S | 2024-09-26 | |||
| GX-990-S | 2023-08-07 | |||
| 99-LZZ-8 | 2022-05-14 | |||
| J-578-LZ | 2025-03-10 | |||
| 67-NZR-6 | 2020-08-24 | |||
| KS-052-V | 2023-12-14 | |||
| 94-LVJ-2 | 2023-05-15 | |||
| 92-PBJ-9 | 2025-06-25 | |||
| 59-LDV-1 | 2021-07-01 | |||
| 86-NPX-8 | 2025-08-20 | |||
| KH-289-H | 2025-02-17 | |||
| 19-NNG-3 | 2020-05-23 | |||
| 1-TTL-18 | 2026-02-10 | |||
| GP-522-K | 2020-07-04 |