Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz GLC-Klasse met kenteken K-952-PS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. Dit voertuig is in januari 2021 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 63.870 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2143 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Een fors gewicht van 1.845 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig moet over 1286 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2500 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,87 m |
| Eerste registratie | 2016-03-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-28 |
| APK vervaldatum | 2022-11-15 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz GLC-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 24.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz GLC-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 24.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 182.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 747 |
| Periode | 2015-07-24 - 2019-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1268 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 535 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 261 | 127 | € 69.798,- | € 8.244,- |
| 2016 | 381 | 173 | € 71.543,- | € 8.621,- |
| 2017 | 314 | 128 | € 72.141,- | € 9.102,- |
| 2018 | 244 | 82 | € 72.947,- | € 10.361,- |
| 2019 | 68 | 25 | € 78.163,- | € 13.199,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XD-839-R | 2026-05-19 | |||
| N-339-GH | 2026-05-16 | |||
| P-238-XB | 2026-04-21 | |||
| J-386-KS | 2026-05-12 | |||
| HZ-812-F | 2026-05-08 | |||
| RZ-853-B | 2026-05-08 | |||
| ZP-913-L | 2026-04-30 | |||
| N-853-PF | 2026-04-11 | |||
| KB-706-G | 2026-04-03 | |||
| JR-564-H | 2026-03-30 | |||
| KB-762-J | 2026-03-28 | |||
| H-755-DD | 2026-03-22 | |||
| P-790-VP | 2026-03-24 | |||
| JXV-15-K | 2026-03-22 | |||
| K-816-GB | 2023-12-21 | |||
| PF-048-R | 2022-09-19 | |||
| H-836-KV | 2025-12-29 | |||
| KG-939-T | 2021-07-22 | |||
| XL-073-X | 2024-12-31 | |||
| KN-989-R | 2023-09-25 | |||
| XK-808-F | 2025-08-24 | |||
| HZ-111-N | 2023-05-24 | |||
| XF-037-H | 2024-10-30 | |||
| PK-467-D | 2023-10-28 | |||
| JGV-54-L | 2025-12-22 | |||
| RB-244-L | 2024-11-02 | |||
| JGV-60-D | 2026-02-07 | |||
| J-586-VP | 2024-05-09 | |||
| RS-184-K | 2025-03-20 | |||
| XD-793-N | 2025-12-15 |