Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 15.506,-
Ja, 2021
2004
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken K-922-NV is op kenteken gezet in 2004. Dit voertuig is in januari 2021 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 209 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2521 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Deze XC90 haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.7 liter per 100 km. Dankzij 2.024 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig is al 5 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 241 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2024 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2570 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-26 |
| APK vervaldatum | 2027-01-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 6.828 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.828 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
10 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 6.828,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 244.413 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 805 |
| Periode | 2003-03-31 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 575 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 218 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| 12-KDJ-5 | 2026-05-15 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 28-KKL-9 | 2026-04-22 | |||
| 38-JXN-3 | 2026-04-12 | |||
| 86-KLS-9 | 2026-04-07 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 62-KZD-1 | 2026-03-31 | |||
| 81-KKS-6 | 2026-03-26 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| TL-530-V | 2026-03-12 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| 78-JDT-7 | 2024-11-29 | |||
| P-129-NG | 2026-01-03 | |||
| R-348-XJ | 2025-03-29 | |||
| ZP-923-Z | 2026-02-18 | |||
| K-954-VD | 2025-01-21 | |||
| 40-RZ-VS | 2025-03-21 | |||
| 29-SJ-DS | 2024-07-27 | |||
| ZH-002-F | 2020-10-29 | |||
| L-366-FT | 2026-01-31 | |||
| 31-NR-GG | 2024-10-29 | |||
| G-036-FF | 2025-07-06 | |||
| 36-RV-TH | 2024-04-25 |