Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 53.195
€ 2.680,-
Ja, 2026
2022
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X1 met kenteken JSZ-32-G is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 53.195 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 203 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dankzij 1.510 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-02-2026. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 29.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 146 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1510 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2105 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2022-02-24 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2026-02-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X1 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 32.533 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.790 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X1
Huidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gordelspanner werkt mogelijk niet bij een ongeval en er is kans op vonkvorming als de gordelspanner wordt geactiveerd.
Bij een ongeval kan een beschadigde microgasgenerator de veiligheidsfunctie van de gordel be�nvloeden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de gordelspanner vervangen
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 32.533,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 61.116 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 517 |
| Periode | 2019-07-15 - 2023-01-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2250 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 87 |
| Aantal import auto's | 975 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 87 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 430 | 194 | € 53.078,- | € 3.788,- |
| 2019 | 39 | 17 | € 58.590,- | € 4.000,- |
| 2019 | 38 | 16 | € 54.212,- | € 4.101,- |
| 2020 | 892 | 388 | € 54.678,- | € 4.194,- |
| 2020 | 90 | 34 | € 49.291,- | € 4.642,- |
| 2020 | 90 | 34 | € 49.291,- | € 4.642,- |
| 2021 | 662 | 292 | € 55.419,- | € 4.553,- |
| 2021 | 67 | 24 | € 49.927,- | € 4.369,- |
| 2021 | 66 | 23 | € 49.888,- | € 4.422,- |
| 2022 | 265 | 101 | € 55.966,- | € 5.250,- |
| 2022 | 39 | 14 | € 49.841,- | € 4.817,- |
| 2022 | 37 | 12 | € 49.920,- | € 4.976,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 56.808,- | € 7.353,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| N-015-JP | |||
| K-817-SB | |||
| P-094-LZ | |||
| N-779-FV | |||
| P-939-LB | |||
| P-601-DN | |||
| N-578-JL | |||
| T-745-FB | |||
| P-153-DZ | |||
| P-648-FB | |||
| J-156-BJ | |||
| P-892-LJ | |||
| JTT-45-P | |||
| J-684-GZ | |||
| JPP-78-S | |||
| L-542-JB | |||
| R-836-JD | |||
| JLD-81-J | |||
| T-680-FF | |||
| P-074-JL | |||
| P-051-BT | |||
| P-087-LZ | |||
| P-877-GS | |||
| N-615-XZ | |||
| P-364-FL | |||
| N-577-JL | |||
| N-385-TS | |||
| N-207-FK | |||
| N-371-HK | |||
| JZX-28-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-949-TP | 2026-05-01 | |||
| JPG-17-R | 2026-04-17 | |||
| N-862-NL | 2026-05-23 | |||
| HZJ-15-P | 2026-05-23 | |||
| KHS-29-T | 2026-05-18 | |||
| Z-809-JD | 2026-05-18 | |||
| J-899-FP | 2026-05-20 | |||
| H-358-JX | 2026-05-14 | |||
| N-308-KD | 2026-05-09 | |||
| L-622-BG | 2026-05-05 | |||
| KFJ-22-B | 2026-04-14 | |||
| R-873-BJ | 2026-04-08 | |||
| P-488-FF | 2026-05-02 | |||
| K-519-XN | 2026-05-02 | |||
| Z-836-NT | 2026-04-29 | |||
| K-644-JG | 2026-04-08 | |||
| P-638-ZR | 2026-04-24 | |||
| T-518-ST | 2026-04-25 | |||
| P-651-FB | 2026-04-22 | |||
| J-109-NN | 2026-04-22 | |||
| Z-556-PN | 2026-04-19 | |||
| JXH-65-H | 2026-04-19 | |||
| L-125-DL | 2026-03-30 | |||
| H-867-RX | 2026-04-17 | |||
| K-388-PK | 2026-04-16 | |||
| T-494-KB | 2026-04-13 | |||
| JZP-68-N | 2026-04-12 | |||
| P-079-LG | 2026-04-10 | |||
| R-382-VB | 2026-04-07 | |||
| N-025-JP | 2026-03-25 |