Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat 500 met kenteken JP-944-S is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Dankzij 1.005 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 3657 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 3.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1005 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1370 kg |
| Lengte | 3,55 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2016-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-05-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-05-20 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat 500
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenHuidige eigenaar
10 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 179.992 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 97 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 863 |
| Periode | 2007-06-29 - 2015-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4507 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 19 |
| Aantal import auto's | 1456 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 19 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 777 | 272 | € 17.790,- | € 3.439,- |
| 2007 | 777 | 272 | € 17.790,- | € 3.439,- |
| 2008 | 1956 | 496 | € 18.051,- | € 3.447,- |
| 2008 | 1955 | 495 | € 18.051,- | € 3.448,- |
| 2009 | 988 | 382 | € 18.766,- | € 3.121,- |
| 2009 | 986 | 380 | € 18.766,- | € 3.124,- |
| 2010 | 519 | 170 | € 19.120,- | € 2.969,- |
| 2010 | 518 | 169 | € 19.119,- | € 2.968,- |
| 2011 | 128 | 64 | € 18.534,- | € 2.354,- |
| 2011 | 128 | 64 | € 18.534,- | € 2.354,- |
| 2012 | 80 | 41 | € 21.159,- | € 2.158,- |
| 2012 | 80 | 41 | € 21.159,- | € 2.158,- |
| 2013 | 54 | 28 | € 22.614,- | € 2.791,- |
| 2013 | 54 | 28 | € 22.614,- | € 2.791,- |
| 2014 | 3 | 2 | € 24.022,- | € 3.300,- |
| 2014 | 3 | 2 | € 24.022,- | € 3.300,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 26.960,- | € 1.200,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 26.960,- | € 1.200,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 8-TVG-83 | |||
| 88-ZK-HD | |||
| K-495-SR | |||
| 59-PKF-1 | |||
| 91-XR-PH | |||
| 02-ZJ-JB | |||
| 58-ZH-GZ | |||
| 84-ZD-TX | |||
| 31-GTL-3 | |||
| 32-HJK-1 | |||
| 13-GNK-3 | |||
| 94-GDF-7 | |||
| 62-GRX-7 | |||
| 64-GVX-6 | |||
| H-709-FT | |||
| 77-HHB-3 | |||
| X-996-GZ | |||
| 59-HDV-2 | |||
| 79-ZG-TZ | |||
| 20-GGB-5 | |||
| 27-ZP-TZ | |||
| 33-GPJ-6 | |||
| SJ-507-R | |||
| SR-062-L | |||
| TP-866-L | |||
| 21-ZP-JP | |||
| 31-ZP-XT | |||
| 58-GKS-6 | |||
| 46-HJB-5 | |||
| 19-ZK-JS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-XZ-SX | 2026-05-18 | |||
| 48-XZ-BG | 2026-05-06 | |||
| 08-GBG-5 | 2026-04-28 | |||
| 34-XRP-8 | 2026-05-20 | |||
| 05-ZD-VJ | 2026-05-20 | |||
| H-007-XB | 2026-05-20 | |||
| R-452-VN | 2026-05-20 | |||
| 42-LBN-5 | 2026-05-18 | |||
| 54-HZG-8 | 2026-05-17 | |||
| JZX-88-L | 2026-05-17 | |||
| H-795-LG | 2026-05-16 | |||
| 70-ZH-SP | 2026-05-14 | |||
| TN-081-P | 2026-05-13 | |||
| GX-083-L | 2026-05-11 | |||
| 77-ZJ-KN | 2026-05-12 | |||
| 86-ZL-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 17-ZR-JF | 2026-05-10 | |||
| 16-GGT-7 | 2026-05-09 | |||
| G-303-GK | 2026-05-09 | |||
| 44-GRK-5 | 2026-05-08 | |||
| 59-ZR-SH | 2026-05-07 | |||
| 94-KVZ-6 | 2026-05-06 | |||
| H-590-TT | 2026-05-05 | |||
| PN-888-G | 2026-04-29 | |||
| H-599-RR | 2026-05-03 | |||
| 43-LLS-7 | 2026-05-03 | |||
| 50-GFL-4 | 2026-05-02 | |||
| 82-KTV-2 | 2026-05-02 | |||
| KJ-189-T | 2026-05-01 | |||
| HSV-37-B | 2026-04-29 |