Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Yeti met kenteken JNB-80-F is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 30.099 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 105 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1197 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Yeti haalt een maximale snelheid van 175 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.340 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 13-02-2027. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 9.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1885 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Eerste registratie | 2012-08-31 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2027-02-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
Škoda Yeti
Huidige eigenaar
13 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 186.675 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1143 |
| Periode | 2009-02-28 - 2020-12-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4679 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 20 |
| Aantal import auto's | 1017 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 20 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 58 | 19 | € 23.651,- | € 3.443,- |
| 2009 | 58 | 19 | € 23.651,- | € 3.443,- |
| 2010 | 1320 | 205 | € 23.421,- | € 4.032,- |
| 2010 | 595 | 112 | € 26.782,- | € 4.716,- |
| 2010 | 1320 | 205 | € 23.421,- | € 4.032,- |
| 2011 | 759 | 182 | € 27.427,- | € 4.596,- |
| 2011 | 881 | 172 | € 23.471,- | € 3.979,- |
| 2011 | 881 | 172 | € 23.471,- | € 3.979,- |
| 2012 | 585 | 168 | € 28.689,- | € 4.607,- |
| 2012 | 1013 | 268 | € 23.348,- | € 4.196,- |
| 2012 | 1014 | 269 | € 23.345,- | € 4.192,- |
| 2013 | 391 | 124 | € 29.659,- | € 5.267,- |
| 2013 | 564 | 157 | € 25.721,- | € 4.899,- |
| 2013 | 564 | 157 | € 25.721,- | € 4.899,- |
| 2014 | 489 | 116 | € 25.828,- | € 4.724,- |
| 2014 | 489 | 116 | € 25.828,- | € 4.724,- |
| 2014 | 284 | 96 | € 30.263,- | € 4.941,- |
| 2015 | 325 | 77 | € 25.799,- | € 4.996,- |
| 2015 | 252 | 98 | € 29.824,- | € 4.857,- |
| 2015 | 325 | 77 | € 25.799,- | € 4.996,- |
| 2016 | 27 | 1 | € 26.013,- | € 6.015,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 28.773,- | € 5.691,- |
| 2016 | 27 | 1 | € 26.013,- | € 6.015,- |
| 2020 | 1 | 1 | € 36.607,- | € 7.846,- |
| 2020 | 1 | 1 | € 36.607,- | € 7.846,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-116-VD | |||
| P-509-SF | |||
| JL-025-R | |||
| 75-SZN-1 | |||
| 5-XJJ-94 | |||
| 75-XRK-4 | |||
| P-353-SP | |||
| 72-TDS-6 | |||
| 43-TRN-6 | |||
| 40-TJD-6 | |||
| 4-XJJ-00 | |||
| XD-315-K | |||
| 21-SZN-1 | |||
| 70-ZJX-5 | |||
| 1-TTF-05 | |||
| 4-KHD-22 | |||
| KN-252-X | |||
| 50-ZJX-5 | |||
| GH-203-B | |||
| 2-ZRB-47 | |||
| 4-TSK-69 | |||
| HKR-35-T | |||
| GGJ-93-N | |||
| 6-KPX-36 | |||
| 22-PVT-7 | |||
| 34-RGT-1 | |||
| HPD-64-H | |||
| 68-SFN-1 | |||
| 85-RVK-2 | |||
| 76-RZL-6 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-LRL-7 | 2026-05-13 | |||
| K-782-VJ | 2026-05-22 | |||
| 17-NHK-3 | 2026-05-22 | |||
| 1-KGG-66 | 2026-05-21 | |||
| 7-ZBF-76 | 2026-05-22 | |||
| 8-XNB-01 | 2026-05-21 | |||
| 6-KGG-02 | 2026-05-20 | |||
| 31-SPZ-2 | 2026-05-20 | |||
| SJ-770-F | 2026-05-20 | |||
| RX-001-T | 2026-05-18 | |||
| GB-825-D | 2026-05-18 | |||
| 47-PBR-2 | 2026-05-16 | |||
| 81-RRJ-2 | 2026-05-15 | |||
| 97-PBR-1 | 2026-05-15 | |||
| 5-SRV-55 | 2026-05-13 | |||
| GL-417-S | 2026-05-12 | |||
| 00-TTV-1 | 2026-05-12 | |||
| 28-LPG-6 | 2026-05-12 | |||
| JZF-46-Z | 2026-05-11 | |||
| 02-SHF-6 | 2026-05-10 | |||
| 22-LXX-4 | 2026-05-09 | |||
| 81-LLL-6 | 2026-05-09 | |||
| KDB-55-K | 2026-05-08 | |||
| 5-XRX-06 | 2026-05-08 | |||
| 7-XTK-43 | 2026-05-08 | |||
| 6-SGZ-05 | 2026-05-07 | |||
| L-700-BF | 2026-05-07 | |||
| 10-KVB-3 | 2026-05-05 | |||
| 19-NSV-7 | 2026-05-05 | |||
| PR-100-J | 2026-05-05 |