Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 52.985
€ 2.624,-
Ja, 2025
2021
2025-12-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X1 met kenteken JLV-96-P is afkomstig uit het bouwjaar 2021. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 52.985. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 3 cilinders. De topsnelheid van deze X1 bedraagt 203 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.510 kg. Dit voertuig is al 162 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 335 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 149 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1510 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2105 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-04-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-18 |
| APK vervaldatum | 2027-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X1 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 27.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.790 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X1
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
5 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 27.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 79.153 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 27 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 517 |
| Periode | 2019-07-15 - 2023-01-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2250 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 87 |
| Aantal import auto's | 975 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 87 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 430 | 194 | € 53.078,- | € 3.788,- |
| 2019 | 39 | 17 | € 58.590,- | € 4.000,- |
| 2019 | 38 | 16 | € 54.212,- | € 4.101,- |
| 2020 | 892 | 388 | € 54.678,- | € 4.194,- |
| 2020 | 90 | 34 | € 49.291,- | € 4.642,- |
| 2020 | 90 | 34 | € 49.291,- | € 4.642,- |
| 2021 | 662 | 292 | € 55.419,- | € 4.553,- |
| 2021 | 67 | 24 | € 49.927,- | € 4.369,- |
| 2021 | 66 | 23 | € 49.888,- | € 4.422,- |
| 2022 | 265 | 101 | € 55.966,- | € 5.250,- |
| 2022 | 39 | 14 | € 49.841,- | € 4.817,- |
| 2022 | 37 | 12 | € 49.920,- | € 4.976,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 56.808,- | € 7.353,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-843-RK | |||
| J-983-XZ | |||
| KGS-43-V | |||
| JZX-28-Z | |||
| J-673-TR | |||
| K-198-ZJ | |||
| G-175-XN | |||
| L-455-ZH | |||
| N-668-VH | |||
| T-353-PX | |||
| L-542-JB | |||
| J-275-TJ | |||
| K-129-BF | |||
| HBL-76-B | |||
| JPP-78-S | |||
| GDJ-36-G | |||
| R-321-RZ | |||
| K-710-KH | |||
| JTT-45-P | |||
| P-153-DZ | |||
| X-533-LJ | |||
| K-817-SB | |||
| JKN-58-L | |||
| N-518-JF | |||
| T-520-TT | |||
| JJN-02-B | |||
| N-775-LB | |||
| P-094-LZ | |||
| JZH-54-Z | |||
| J-261-NS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-308-KD | 2026-05-09 | |||
| H-358-JX | 2026-05-14 | |||
| K-519-XN | 2026-05-02 | |||
| P-638-ZR | 2026-04-24 | |||
| HZJ-15-P | 2026-05-23 | |||
| N-862-NL | 2026-05-23 | |||
| Z-809-JD | 2026-05-18 | |||
| KHS-29-T | 2026-05-18 | |||
| J-899-FP | 2026-05-20 | |||
| L-622-BG | 2026-05-05 | |||
| P-488-FF | 2026-05-02 | |||
| J-949-TP | 2026-05-01 | |||
| Z-836-NT | 2026-04-29 | |||
| T-518-ST | 2026-04-25 | |||
| R-382-VB | 2026-04-07 | |||
| R-131-KB | 2026-04-01 | |||
| J-109-NN | 2026-04-22 | |||
| P-651-FB | 2026-04-22 | |||
| N-763-PP | 2026-03-31 | |||
| JXH-65-H | 2026-04-19 | |||
| Z-556-PN | 2026-04-19 | |||
| H-867-RX | 2026-04-17 | |||
| JPG-17-R | 2026-04-17 | |||
| K-388-PK | 2026-04-16 | |||
| KFJ-22-B | 2026-04-14 | |||
| T-494-KB | 2026-04-13 | |||
| JZP-68-N | 2026-04-12 | |||
| P-079-LG | 2026-04-10 | |||
| K-644-JG | 2026-04-08 | |||
| R-873-BJ | 2026-04-08 |