Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.463
€ 3.187,-
Ja, 2025
2022
2026-03-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken JLG-31-N is op kenteken gezet in 2022. In november 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 42.463 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 207 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 240 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met een massa van 1.361 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 80 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 27-10-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 23.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 207 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 160 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1361 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-08-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-11-07 |
| APK vervaldatum | 2027-10-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 26.785 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 28.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 26.785,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 44.124 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 47 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 282 |
| Periode | 2021-08-04 - 2026-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1060 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 257 |
| Aantal import auto's | 574 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 245 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2021 | 30 | 23 | € 39.267,- | € 3.708,- |
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2022 | 474 | 287 | € 42.169,- | € 4.888,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2023 | 334 | 169 | € 46.262,- | € 7.129,- |
| 2024 | 192 | 87 | € 49.046,- | € 8.239,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 54.984,- | € 13.175,- |
| 2025 | 23 | 8 | € 51.312,- | € 10.652,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 47.393,- | € 5.412,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 51.554,- | € 13.308,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JTR-90-H | |||
| S-350-VT | |||
| T-166-TH | |||
| JLF-68-F | |||
| KDX-72-B | |||
| GBJ-95-B | |||
| S-690-FV | |||
| X-490-XS | |||
| JSG-93-T | |||
| JLN-87-V | |||
| JTK-69-T | |||
| JNL-65-P | |||
| JHG-58-R | |||
| KJD-49-G | |||
| KHG-76-X | |||
| GRZ-93-R | |||
| KFT-55-X | |||
| KHF-53-S | |||
| KHN-24-D | |||
| KHN-05-B | |||
| JNL-22-S | |||
| GLV-45-N | |||
| KGG-10-D | |||
| JRB-86-K | |||
| JNK-80-B | |||
| JNN-07-L | |||
| JNL-06-S | |||
| JVK-76-T | |||
| JSX-35-D | |||
| HVJ-24-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JFK-34-G | 2026-05-20 | |||
| JNF-74-G | 2026-05-11 | |||
| KGH-76-J | 2026-05-07 | |||
| KGG-12-D | 2026-05-01 | |||
| JLG-32-V | 2026-05-15 | |||
| HPP-09-D | 2026-04-29 | |||
| JRB-96-K | 2026-05-03 | |||
| Z-088-RR | 2026-04-16 | |||
| JKJ-32-N | 2026-04-11 | |||
| X-284-ZL | 2026-05-22 | |||
| X-974-XK | 2026-04-16 | |||
| JTT-50-X | 2026-05-21 | |||
| JSG-97-T | 2026-05-15 | |||
| S-933-XX | 2026-05-20 | |||
| JDH-89-V | 2026-05-16 | |||
| HXJ-55-K | 2026-05-15 | |||
| R-747-BT | 2026-05-11 | |||
| R-257-RV | 2026-05-08 | |||
| JSK-61-J | 2026-05-10 | |||
| R-558-TN | 2026-05-10 | |||
| T-405-FB | 2026-05-08 | |||
| X-275-ZX | 2026-05-08 | |||
| JFP-17-B | 2026-05-06 | |||
| KGH-56-P | 2026-04-30 | |||
| Z-579-PN | 2026-05-05 | |||
| GZJ-07-L | 2026-04-25 | |||
| GTV-41-K | 2026-04-23 | |||
| X-867-NX | 2026-04-23 | |||
| HHZ-28-D | 2026-04-20 | |||
| GSZ-40-K | 2026-05-01 |