Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.345
€ 1.951,-
Ja, 2025
2022
2025-10-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken JHN-76-Z is op kenteken gezet in 2022. In oktober 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 38.345 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 207 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze Polo bedraagt 240 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.361 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 05-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 23.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 207 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 158 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1361 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-07-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-10-18 |
| APK vervaldatum | 2026-07-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 26.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 28.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het veiligheidsgordel waarschuwingssysteem wordt mogelijk niet geactiveerd door een software fout.
De inzittenden van de auto worden noch akoestisch noch visueel voor niet-vastgegespte veiligheidsgordels gewaarschuwd. In het geval van een ongeval kan dit voor een verhoogd gevarenrisico zorgen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, Deze zal de software van het instrumentenpaneel aanpassen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 26.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 44.124 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 48 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 281 |
| Periode | 2021-08-04 - 2026-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1060 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 254 |
| Aantal import auto's | 574 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 242 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2021 | 30 | 23 | € 39.267,- | € 3.708,- |
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2022 | 474 | 287 | € 42.169,- | € 4.888,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2023 | 334 | 169 | € 46.262,- | € 7.129,- |
| 2024 | 192 | 87 | € 49.046,- | € 8.239,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 54.984,- | € 13.175,- |
| 2025 | 23 | 8 | € 51.312,- | € 10.652,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 47.393,- | € 5.412,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 51.554,- | € 13.308,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JVF-37-Z | |||
| JZD-12-K | |||
| HVT-28-J | |||
| S-997-GT | |||
| KFG-35-S | |||
| HBR-37-R | |||
| GTS-65-G | |||
| S-438-GN | |||
| KFD-06-G | |||
| HHZ-93-T | |||
| JLV-74-V | |||
| JPP-81-R | |||
| HPT-58-G | |||
| JHR-61-S | |||
| JDF-24-S | |||
| KGL-09-V | |||
| JNK-80-B | |||
| JRB-86-K | |||
| JNN-07-L | |||
| KGG-10-D | |||
| GLV-45-N | |||
| JNL-22-S | |||
| JGS-24-P | |||
| HPT-87-F | |||
| JJZ-90-B | |||
| KJD-49-G | |||
| GRZ-93-R | |||
| JFK-63-G | |||
| GBJ-95-B | |||
| T-166-TH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GHG-61-L | 2026-05-28 | |||
| HVJ-24-L | 2026-05-28 | |||
| KJP-57-J | 2026-05-27 | |||
| JDH-89-V | 2026-05-16 | |||
| R-558-TN | 2026-05-10 | |||
| T-405-FB | 2026-05-08 | |||
| JLP-63-R | 2026-05-23 | |||
| JFP-17-B | 2026-05-06 | |||
| S-035-NX | 2026-05-26 | |||
| T-747-HB | 2026-05-25 | |||
| JTT-50-X | 2026-05-21 | |||
| JFK-34-G | 2026-05-20 | |||
| KFK-15-J | 2026-05-27 | |||
| KHF-10-R | 2026-05-28 | |||
| KDX-72-B | 2026-05-27 | |||
| JRN-36-S | 2026-05-26 | |||
| JGB-19-D | 2026-05-26 | |||
| GFL-23-D | 2026-05-24 | |||
| S-933-XX | 2026-05-20 | |||
| HXJ-55-K | 2026-05-15 | |||
| JNF-74-G | 2026-05-11 | |||
| R-747-BT | 2026-05-11 | |||
| JSK-61-J | 2026-05-10 | |||
| R-257-RV | 2026-05-08 | |||
| X-275-ZX | 2026-05-08 | |||
| KGH-76-J | 2026-05-07 | |||
| JRB-96-K | 2026-05-03 | |||
| KGG-12-D | 2026-05-01 | |||
| GSZ-40-K | 2026-05-01 | |||
| Z-579-PN | 2026-05-05 |