Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 174.869
€ 28.372,-
Ja, 2016
2015
2025-10-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Range Rover met kenteken JL-013-H is op kenteken gezet in 2015. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Land Rover een catalogusprijs van € 174.869 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 340 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 4367 cm³, verdeeld over 8 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.7 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.522 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 01-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 25.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4367 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3200 kg |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,87 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-01-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-04-22 |
| APK vervaldatum | 2026-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 14 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 18 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Land Rover Range Rover stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 34.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Range Rover
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
8 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De module welke het 'instappen zonder sleutel' regelt bevat een softwarefout. Hierdoor kan het voorkomen dat portieren niet goed worden vergrendeld.
Indien een deur niet goed wordt vergrendeld kan deze ongewild opengaan. Hierdoor kunnen personen uit het voertuig vallen.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de module voorzien van aangepaste software.
Het verklikkerlampje voor de richtingaanwijzers op het dashboard en geluidssignaal werken bij defecte richtingaanwijzer vooraan niet met dubbele snelheid.
Bestuurder is zich er niet van bewust wanneer één of meerdere van de richtingaanwijzers defect zijn.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de elektronische regeleenheid voorzien van nieuwe software.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 665 |
| Periode | 2012-10-11 - 2019-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 780 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 296 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 11 | 4 | € 157.189,- | € 30.043,- |
| 2013 | 235 | 89 | € 165.828,- | € 29.974,- |
| 2014 | 114 | 35 | € 174.975,- | € 35.542,- |
| 2015 | 77 | 29 | € 185.697,- | € 34.940,- |
| 2016 | 90 | 36 | € 187.653,- | € 35.815,- |
| 2017 | 87 | 33 | € 194.746,- | € 37.972,- |
| 2018 | 160 | 68 | € 200.972,- | € 38.502,- |
| 2019 | 6 | 2 | € 195.219,- | € 44.892,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TN-435-P | |||
| PN-386-L | |||
| HX-477-B | |||
| HNZ-03-J | |||
| 69-ZXK-8 | |||
| NX-113-J | |||
| 1-XJZ-93 | |||
| PZ-466-B | |||
| JB-749-Z | |||
| NN-943-X | |||
| 7-ZBV-47 | |||
| K-584-GR | |||
| K-858-DT | |||
| 1-KLJ-74 | |||
| 3-KPK-22 | |||
| SX-650-H | |||
| SZ-325-F | |||
| Z-025-KR | |||
| PK-078-R | |||
| G-125-VN | |||
| 66-ZSH-3 | |||
| RR-205-V | |||
| 3-KGH-27 | |||
| SJ-995-T | |||
| 7-KVX-87 | |||
| H-368-HK | |||
| G-211-KH | |||
| TX-274-Z | |||
| J-872-VP | |||
| SP-046-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 1-STF-45 | 2026-05-27 | |||
| N-186-NN | 2026-05-20 | |||
| TR-392-Z | 2026-05-19 | |||
| N-610-TD | 2026-05-02 | |||
| Z-281-FH | 2026-04-23 | |||
| TZ-779-B | 2026-05-28 | |||
| 3-TTG-30 | 2026-04-09 | |||
| TL-495-N | 2026-04-27 | |||
| 1-TFL-79 | 2026-03-26 | |||
| 9-TTR-68 | 2026-03-17 | |||
| 8-TBV-18 | 2025-11-27 | |||
| 3-TTJ-27 | 2024-10-08 | |||
| 6-XFN-81 | 2024-03-29 | |||
| JG-832-V | 2026-03-12 | |||
| 2-SFS-80 | 2024-08-11 | |||
| SR-948-G | 2026-03-10 | |||
| L-116-SX | 2025-03-20 | |||
| 7-SJJ-43 | 2025-01-16 | |||
| 97-ZRL-3 | 2023-09-04 | |||
| 1-XXB-52 | 2024-02-28 | |||
| 1-SGH-49 | 2023-07-31 | |||
| 11-ZHD-8 | 2023-11-22 | |||
| 8-TVK-08 | 2023-06-15 | |||
| HR-589-B | 2024-12-10 | |||
| PV-069-S | 2026-02-05 | |||
| J-713-GL | 2024-05-06 | |||
| 9-ZRV-83 | 2025-02-24 | |||
| 1-XTD-76 | 2025-06-08 | |||
| JB-716-B | 2023-09-24 | |||
| KH-103-G | 2024-11-25 |