Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 76.658
€ 8.373,-
Ja, 2016
2015
2023-02-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz GLC-Klasse met kenteken JG-441-R is op kenteken gezet in 2015. Dit voertuig is in maart 2016 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 76.658 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.845 kg. Dit voertuig is al 1186 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 271 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2500 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,87 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-09-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-03-10 |
| APK vervaldatum | 2027-02-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz GLC-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 21.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz GLC-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 21.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 265.756 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 747 |
| Periode | 2015-07-24 - 2019-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1268 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 535 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 261 | 127 | € 69.798,- | € 8.244,- |
| 2016 | 381 | 173 | € 71.543,- | € 8.621,- |
| 2017 | 314 | 128 | € 72.141,- | € 9.102,- |
| 2018 | 244 | 82 | € 72.947,- | € 10.361,- |
| 2019 | 68 | 25 | € 78.163,- | € 13.199,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XD-839-R | 2026-05-19 | |||
| N-339-GH | 2026-05-16 | |||
| HZ-812-F | 2026-05-08 | |||
| J-386-KS | 2026-05-12 | |||
| ZP-913-L | 2026-04-30 | |||
| RZ-853-B | 2026-05-08 | |||
| P-238-XB | 2026-04-21 | |||
| N-853-PF | 2026-04-11 | |||
| H-755-DD | 2026-03-22 | |||
| KB-706-G | 2026-04-03 | |||
| JR-564-H | 2026-03-30 | |||
| KB-762-J | 2026-03-28 | |||
| P-790-VP | 2026-03-24 | |||
| JXV-15-K | 2026-03-22 | |||
| PP-663-H | 2024-03-28 | |||
| PN-370-R | 2025-09-15 | |||
| NP-770-Z | 2024-11-15 | |||
| TD-362-P | 2025-06-16 | |||
| T-102-BN | 2025-12-02 | |||
| PN-780-X | 2025-01-09 | |||
| ST-646-B | 2026-02-12 | |||
| KN-338-X | 2023-02-21 | |||
| RP-897-D | 2023-07-03 | |||
| SZ-222-N | 2025-02-22 | |||
| G-206-BH | 2023-12-21 | |||
| JN-208-T | 2023-09-27 | |||
| ZL-016-P | 2025-11-13 | |||
| TF-349-F | 2024-08-10 | |||
| TZ-177-R | 2024-11-08 | |||
| XS-036-L | 2022-01-04 |