Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 45.647
€ 667,-
Nee
2025
2025-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Xpeng G6 met kenteken JFH-12-G is afkomstig uit het bouwjaar 2025. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Xpeng was € 45.647. Met 110 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. De topsnelheid van deze auto bedraagt 200 km/h. Een fors gewicht van 2.123 kg geeft extra rijcomfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 184 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1233 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 42.000.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 150 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 259 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 435 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2123 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2553 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-10-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-10-10 |
| APK vervaldatum | 2029-10-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Xpeng G6 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Xpeng G6
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 196 |
| Periode | 2024-07-12 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1362 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 748 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2025 | 494 | 6 | € 47.634,- | € 667,- |
| 2025 | 841 | 6 | € 48.244,- | € 667,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 45.536,- | € 670,- |
| 2026 | 139 | 11 | € 54.519,- | € 679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JFH-10-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-42-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-19-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-25-H | 2025-11-20 | |||
| JFH-98-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-11-G | 2025-11-30 | |||
| JFH-26-H | 2025-11-30 | |||
| JFH-27-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-23-G | 2025-11-17 | |||
| JFH-24-G | 2025-11-05 | |||
| JFH-28-H | 2025-11-05 | |||
| HGZ-10-H | 2025-09-04 | |||
| HZN-49-R | 2025-12-02 | |||
| JFH-29-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-35-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-42-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-41-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-34-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-32-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-38-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-07-G | 2025-12-02 | |||
| HDJ-35-P | 2025-11-21 | |||
| GLZ-05-F | 2025-09-24 | |||
| HZN-51-P | 2025-10-21 | |||
| JRD-07-B | 2026-02-20 | |||
| HXF-97-S | 2025-09-14 | |||
| HPH-73-K | 2025-08-28 | |||
| HPR-29-G | 2025-09-13 | |||
| GLZ-09-D | 2024-11-27 | |||
| GLZ-04-F | 2025-03-03 |