Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.847
€ 667,-
Nee
2025
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Xpeng G6 met kenteken JFH-07-G is op kenteken gezet in 2025. De nieuwwaarde van deze Xpeng bedroeg € 44.847. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 110 kW. Deze G6 haalt een maximale snelheid van 200 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.123 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 41.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 150 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 259 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 435 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2123 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2553 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-10-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-10-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Xpeng G6 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Xpeng G6
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
23 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 196 |
| Periode | 2024-07-12 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1362 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 748 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2025 | 494 | 6 | € 47.634,- | € 667,- |
| 2025 | 841 | 6 | € 48.244,- | € 667,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 45.536,- | € 670,- |
| 2026 | 139 | 11 | € 54.519,- | € 679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JFH-32-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-38-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-29-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-35-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-42-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-41-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-34-H | 2025-12-02 | |||
| HDJ-35-P | 2025-11-21 | |||
| JFH-27-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-23-G | 2025-11-17 | |||
| JFH-24-G | 2025-11-05 | |||
| JFH-28-H | 2025-11-05 | |||
| JFH-10-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-12-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-42-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-19-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-25-H | 2025-11-20 | |||
| JFH-98-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-11-G | 2025-11-30 | |||
| JFH-26-H | 2025-11-30 | |||
| HGZ-10-H | 2025-09-04 | |||
| HZN-49-R | 2025-12-02 | |||
| GLZ-10-D | 2025-12-02 | |||
| GFX-73-F | 2026-01-31 | |||
| GJH-14-H | 2025-12-02 | |||
| HZN-51-P | 2025-10-21 | |||
| JRD-07-B | 2026-02-20 | |||
| HXF-97-S | 2025-09-14 | |||
| HPH-73-K | 2025-08-28 | |||
| HPR-29-G | 2025-09-13 |