Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.112,-
Ja, 2025
2009
2025-08-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken HVZ-33-R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. In augustus 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 230 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.659 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-08-2026. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 7.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1659 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2260 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-08-09 |
| APK vervaldatum | 2026-08-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 9.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 9.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 193.012 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 711 |
| Periode | 2008-05-08 - 2009-06-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 217 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Aantal import auto's | 100 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 179 | 77 | € 56.945,- | € 7.762,- |
| 2008 | 123 | 57 | € 54.158,- | € 7.248,- |
| 2008 | 1 | 1 | € 913,- | |
| 2009 | 210 | 106 | € 58.921,- | € 7.105,- |
| 2009 | 94 | 43 | € 52.944,- | € 6.605,- |
| 2009 | 94 | 43 | € 52.944,- | € 6.605,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 62.466,- | € 6.617,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JVG-21-R | 2026-05-16 | |||
| J-140-BR | 2026-05-15 | |||
| GJX-48-R | 2026-04-30 | |||
| Z-938-HJ | 2026-04-29 | |||
| Z-783-LR | 2026-04-21 | |||
| JHL-31-J | 2026-03-26 | |||
| 00-HKH-8 | 2026-04-11 | |||
| JLF-01-F | 2026-03-17 | |||
| H-431-TG | 2026-03-29 | |||
| K-693-BJ | 2026-04-14 | |||
| T-889-VT | 2026-03-22 | |||
| JLG-47-V | 2026-03-02 | |||
| HVS-16-G | 2026-02-08 | |||
| R-003-SV | 2024-05-07 | |||
| KK-145-D | 2022-10-30 | |||
| HJR-41-H | 2025-10-20 | |||
| 16-HBN-5 | 2022-01-27 | |||
| HDS-14-T | 2025-09-09 | |||
| XD-887-G | 2021-07-22 | |||
| TS-777-P | 2023-12-23 | |||
| GX-414-V | 2023-01-13 | |||
| GJX-47-R | 2024-12-23 | |||
| TH-216-V | 2022-07-11 | |||
| K-131-SJ | 2021-04-04 | |||
| 92-HDF-9 | 2024-04-22 | |||
| K-256-RB | 2025-03-09 | |||
| X-680-ZJ | 2024-07-11 | |||
| ZJ-994-T | 2022-08-23 | |||
| G-850-BX | 2024-12-23 | |||
| 89-HZD-6 | 2020-12-26 |