Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken K-693-BJ is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Deze auto is 12 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.659 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 13-11-2020. Sinds 2011 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 19-11-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | Alcohol |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1659 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2260 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2020-11-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-12-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-11-20 |
| APK vervaldatum | 2026-11-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 9.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenHuidige eigenaar
5 jarenDe veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 9.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 205.347 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 746 |
| Periode | 2008-05-08 - 2009-06-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 217 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Aantal import auto's | 100 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 179 | 77 | € 56.945,- | € 7.762,- |
| 2008 | 123 | 57 | € 54.158,- | € 7.248,- |
| 2008 | 1 | 1 | € 913,- | |
| 2009 | 210 | 106 | € 58.921,- | € 7.105,- |
| 2009 | 94 | 43 | € 52.944,- | € 6.605,- |
| 2009 | 94 | 43 | € 52.944,- | € 6.605,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 62.466,- | € 6.617,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GJX-48-R | 2026-04-30 | |||
| Z-783-LR | 2026-04-21 | |||
| Z-938-HJ | 2026-04-29 | |||
| J-140-BR | 2026-05-15 | |||
| JVG-21-R | 2026-05-16 | |||
| H-431-TG | 2026-03-29 | |||
| 00-HKH-8 | 2026-04-11 | |||
| JHL-31-J | 2026-03-26 | |||
| T-889-VT | 2026-03-22 | |||
| JLF-01-F | 2026-03-17 | |||
| 43-HFG-7 | 2024-12-12 | |||
| XF-967-D | 2024-06-08 | |||
| 12-HJV-3 | 2024-10-27 | |||
| 37-JGG-9 | 2021-02-12 | |||
| 17-HBN-5 | 2024-10-27 | |||
| 6-KFG-50 | 2024-01-27 | |||
| 94-ZKL-7 | 2024-11-23 | |||
| 61-ZJZ-2 | 2024-07-12 | |||
| 14-HGN-3 | 2024-05-25 | |||
| XK-399-G | 2025-12-08 | |||
| RG-096-K | 2025-01-25 | |||
| 4-ZNJ-30 | 2025-01-05 | |||
| 36-HDP-1 | 2022-10-03 | |||
| P-150-JH | 2022-09-30 | |||
| TJ-796-F | 2022-08-17 | |||
| K-036-TV | 2021-04-02 | |||
| N-133-TR | 2025-01-08 | |||
| S-077-GH | 2025-01-02 | |||
| 74-ZSK-2 | 2022-03-21 | |||
| 47-HDP-1 | 2024-03-26 |