Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 25.340
€ 4.615,-
Nee
2016
2022-11-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Yeti met kenteken HV-234-L is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 25.340 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1197 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Met een massa van 1.340 kg is deze auto solide gebouwd. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 24-12-2015. Sinds 1283 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 174 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1885 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-01-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-01-22 |
| APK vervaldatum | 2026-11-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Yeti stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 10.144 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.994 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Yeti
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 10.144,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 161.602 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2015-06-18 - 2018-02-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 837 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 224 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 127 | 39 | € 28.039,- | € 3.406,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2016 | 399 | 92 | € 28.568,- | € 4.315,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2017 | 316 | 68 | € 29.247,- | € 4.801,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 28.865,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-814-NL | 2026-05-21 | |||
| HR-810-V | 2026-05-21 | |||
| N-044-HZ | 2026-04-20 | |||
| ZP-481-K | 2026-05-20 | |||
| JVK-30-T | 2026-05-12 | |||
| JXV-06-F | 2026-05-12 | |||
| XZ-580-B | 2026-04-22 | |||
| HV-590-F | 2026-03-23 | |||
| PF-799-B | 2026-04-20 | |||
| HK-346-F | 2026-03-28 | |||
| HB-606-V | 2026-03-26 | |||
| KP-414-R | 2026-03-16 | |||
| NP-094-K | 2026-03-13 | |||
| HB-059-X | 2025-04-01 | |||
| JV-502-J | 2025-05-06 | |||
| JX-261-G | 2024-03-02 | |||
| RB-552-X | 2023-01-28 | |||
| KG-587-P | 2021-09-22 | |||
| HH-696-D | 2024-05-18 | |||
| J-434-GZ | 2025-01-08 | |||
| GZ-338-V | 2022-05-07 | |||
| HV-839-D | 2023-04-08 | |||
| GV-719-V | 2024-08-01 | |||
| JL-683-V | 2021-06-25 | |||
| HH-024-N | 2021-12-21 | |||
| HB-448-X | 2024-01-25 | |||
| GT-084-D | 2022-04-28 | |||
| Z-782-BG | 2024-03-29 | |||
| GR-037-R | 2021-12-04 | |||
| KF-771-Z | 2022-02-05 |