Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 59.327
€ 737,-
Ja, 2025
2020
2025-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie met kenteken HPG-67-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. Dit voertuig is in mei 2025 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 59.327. De auto beschikt over een 184 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze 3-serie haalt een maximale snelheid van 230 km/h. Een fors gewicht van 1.815 kg geeft extra rijcomfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 15-05-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 27.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 75 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 113 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1815 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2300 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-04-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-05-16 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 3-serie
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenHuidige eigenaar
1 jaar| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 29.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 102.455 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 62 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 441 |
| Periode | 2019-07-04 - 2021-11-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1786 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 75 |
| Aantal import auto's | 715 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 75 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 645 | 257 | € 64.938,- | € 1.151,- |
| 2020 | 1121 | 453 | € 65.534,- | € 1.078,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 56.977,- | € 730,- |
| 2021 | 20 | 5 | € 63.158,- | € 880,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| Z-101-BJ | |||
| J-972-DK | |||
| Z-366-KD | |||
| T-617-DS | |||
| P-207-GK | |||
| GDK-70-J | |||
| H-490-XZ | |||
| JTZ-04-R | |||
| GDP-92-N | |||
| H-349-JX | |||
| H-973-PJ | |||
| G-545-ZN | |||
| T-328-KT | |||
| X-641-TS | |||
| L-176-PV | |||
| GDJ-26-F | |||
| K-860-NX | |||
| X-813-ZL | |||
| H-754-NP | |||
| Z-421-DZ | |||
| T-093-GL | |||
| G-488-ZN | |||
| K-083-SB | |||
| G-247-ZG | |||
| H-018-PS | |||
| K-991-VZ | |||
| H-417-JG | |||
| G-853-BV | |||
| S-249-PP | |||
| Z-264-NG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-626-KX | 2026-05-22 | |||
| G-255-HP | 2026-05-22 | |||
| H-988-XF | 2026-05-21 | |||
| H-143-PG | 2026-05-19 | |||
| S-684-TT | 2026-05-19 | |||
| GBJ-14-J | 2026-05-19 | |||
| G-261-HP | 2026-05-18 | |||
| HJK-18-X | 2026-05-17 | |||
| KBD-92-F | 2026-05-17 | |||
| S-923-GL | 2026-05-17 | |||
| G-230-JK | 2026-05-17 | |||
| H-397-KN | 2026-05-16 | |||
| G-992-SH | 2026-05-16 | |||
| G-857-GN | 2026-05-16 | |||
| H-156-PJ | 2026-05-13 | |||
| T-156-JH | 2026-05-13 | |||
| GFL-83-L | 2026-05-09 | |||
| J-281-FS | 2026-05-08 | |||
| GLP-01-L | 2026-05-08 | |||
| T-150-RB | 2026-05-08 | |||
| KGB-75-K | 2026-05-06 | |||
| H-595-KF | 2026-05-06 | |||
| J-832-KJ | 2026-05-06 | |||
| L-943-GV | 2026-05-05 | |||
| G-120-ZG | 2026-05-03 | |||
| L-879-LD | 2026-05-02 | |||
| J-015-BJ | 2026-05-02 | |||
| HDJ-07-X | 2026-04-30 | |||
| Z-506-RN | 2026-04-29 | |||
| Z-406-RF | 2026-04-28 |