Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 CC met kenteken HPF-76-P is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1587 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze 206 CC bedraagt 193 km/h. Dankzij 1.215 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-06-2005. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 1.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1251 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Eerste registratie | 2002-06-11 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2005-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
Peugeot 206 CC
Huidige eigenaar
23 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 195.740 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 108 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 912 |
| Periode | 2000-11-28 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15024 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 3923 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2001 | 2087 | 639 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2001 | 134 | 33 | € 5.004,- | |
| 2001 | 2088 | 640 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 495 | 81 | € 25.280,- | € 5.126,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 344 | 52 | € 5.472,- | |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 193 | 29 | € 5.402,- | |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 140 | 26 | € 26.447,- | € 5.736,- |
| 2006 | 922 | 307 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 923 | 308 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 76 | 20 | € 26.727,- | € 5.711,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2007 | 25 | 6 | € 27.113,- | € 4.826,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 54-JX-TX | |||
| 30-JN-ND | |||
| 96-JN-BT | |||
| 95-JD-KJ | |||
| 66-RB-XK | |||
| JB-314-V | |||
| 74-JG-ZV | |||
| 94-RP-HB | |||
| 94-PV-TZ | |||
| 86-TJ-BN | |||
| 46-PP-KZ | |||
| 27-JJ-XD | |||
| 73-JJ-KL | |||
| 05-JR-VX | |||
| 87-JF-RX | |||
| 39-JVX-5 | |||
| 17-LHF-9 | |||
| 32-SF-VK | |||
| 24-TF-TJ | |||
| 33-JB-LF | |||
| 56-JD-ZZ | |||
| 66-JB-PR | |||
| 20-JZ-SP | |||
| 32-PB-LH | |||
| 52-ZJ-FH | |||
| 56-LL-BV | |||
| 73-LJ-NJ | |||
| 09-XK-PL | |||
| 50-PF-FK | |||
| GB-354-N |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-LLJ-8 | 2026-05-17 | |||
| JP-763-D | 2026-05-22 | |||
| 37-JJ-JJ | 2026-05-21 | |||
| 95-LT-JR | 2026-05-21 | |||
| 10-JS-VZ | 2026-05-16 | |||
| 03-NB-RH | 2026-05-21 | |||
| 09-ND-DS | 2026-05-14 | |||
| 65-TG-GF | 2026-05-17 | |||
| 78-NF-RS | 2026-05-22 | |||
| 85-NGP-6 | 2026-05-23 | |||
| 73-HV-XN | 2026-05-11 | |||
| 12-JB-BL | 2026-05-23 | |||
| 08-ZVN-8 | 2026-05-17 | |||
| 48-RG-FB | 2026-05-23 | |||
| JH-891-X | 2026-05-23 | |||
| 56-NL-HN | 2026-05-19 | |||
| 72-NN-SN | 2026-05-19 | |||
| P-084-LX | 2026-05-21 | |||
| 81-PB-RR | 2026-05-22 | |||
| 18-JR-ZL | 2026-05-20 | |||
| 14-JK-RK | 2026-05-11 | |||
| 35-SG-JP | 2026-05-13 | |||
| 86-GPS-4 | 2026-05-23 | |||
| 98-HK-PL | 2026-05-04 | |||
| 94-LXX-7 | 2026-05-23 | |||
| 99-LT-GG | 2026-05-16 | |||
| 16-JFG-2 | 2026-05-13 | |||
| 06-ST-TF | 2026-05-09 | |||
| 41-JJ-ZP | 2026-05-23 | |||
| RV-458-F | 2026-05-06 |