Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 25.450
€ 4.615,-
Nee
2015
2023-08-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Yeti met kenteken HH-667-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 25.450 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.340 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1885 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-11-09 |
| APK vervaldatum | 2026-08-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Yeti stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 9.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.994 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Yeti
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 9.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 142.201 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2015-06-18 - 2018-02-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 837 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 224 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 127 | 39 | € 28.039,- | € 3.406,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2015 | 272 | 68 | € 24.667,- | € 3.742,- |
| 2016 | 399 | 92 | € 28.568,- | € 4.315,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2016 | 401 | 102 | € 26.625,- | € 4.030,- |
| 2017 | 316 | 68 | € 29.247,- | € 4.801,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2017 | 160 | 54 | € 27.169,- | € 4.302,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 28.865,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 27.758,- | € 5.991,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-814-NL | 2026-05-21 | |||
| HR-810-V | 2026-05-21 | |||
| N-044-HZ | 2026-04-20 | |||
| ZP-481-K | 2026-05-20 | |||
| JVK-30-T | 2026-05-12 | |||
| JXV-06-F | 2026-05-12 | |||
| XZ-580-B | 2026-04-22 | |||
| HV-590-F | 2026-03-23 | |||
| PF-799-B | 2026-04-20 | |||
| HK-346-F | 2026-03-28 | |||
| HB-606-V | 2026-03-26 | |||
| KP-414-R | 2026-03-16 | |||
| NP-094-K | 2026-03-13 | |||
| NP-653-T | 2023-11-11 | |||
| J-434-GZ | 2025-01-08 | |||
| NS-602-Z | 2024-06-29 | |||
| NH-575-N | 2024-12-21 | |||
| GZ-338-V | 2022-05-07 | |||
| HB-448-X | 2024-01-25 | |||
| RB-552-X | 2023-01-28 | |||
| JX-261-G | 2024-03-02 | |||
| NS-266-B | 2025-02-08 | |||
| GT-084-D | 2022-04-28 | |||
| JL-683-V | 2021-06-25 | |||
| HV-839-D | 2023-04-08 | |||
| NS-090-B | 2024-10-12 | |||
| HH-696-D | 2024-05-18 | |||
| HV-234-L | 2022-11-19 | |||
| HB-059-X | 2025-04-01 | |||
| GV-719-V | 2024-08-01 |