Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.354
€ 1.003,-
Ja, 2025
2016
2025-07-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken HGG-41-S is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 50.354. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 190 pk. De motor heeft een inhoud van 1968 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Passat haalt een maximale snelheid van 228 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.674 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 88 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 9.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1674 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-06 |
| APK vervaldatum | 2026-02-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Passat stationwagen
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
29 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Passat
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 730 |
| Periode | 2015-07-03 - 2018-01-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 108 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 56 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 27 | 14 | € 56.423,- | € 5.683,- |
| 2016 | 39 | 21 | € 57.725,- | € 6.173,- |
| 2017 | 39 | 19 | € 57.577,- | € 7.658,- |
| 2018 | 3 | 2 | € 57.795,- | € 3.599,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-394-FH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SK-603-G | 2026-03-10 | |||
| G-603-TD | 2020-08-27 | |||
| JZ-772-R | 2025-08-29 | |||
| NN-536-R | 2021-06-22 | |||
| JK-155-V | 2021-03-09 | |||
| PF-082-R | 2024-10-15 | |||
| G-660-VK | 2025-06-24 | |||
| NR-976-J | 2024-12-17 | |||
| K-518-NN | 2025-04-04 | |||
| J-745-GV | 2024-11-23 | |||
| H125KS | 2020-10-11 | |||
| KV-453-V | 2021-02-05 | |||
| G-852-BX | 2024-08-30 | |||
| ZJ-454-G | 2025-10-28 | |||
| XZ-561-P | 2021-11-30 | |||
| RX-461-X | 2024-09-03 | |||
| G-091-ND | 2022-02-27 | |||
| XD-192-D | 2021-08-26 | |||
| KF-950-J | 2023-12-14 | |||
| N-211-PP | 2023-01-14 | |||
| NX-793-H | 2023-01-14 | |||
| NZ-678-K | 2024-04-22 | |||
| PG-292-P | 2021-08-06 | |||
| RB-572-G | 2023-07-07 | |||
| NK-461-T | 2022-04-02 | |||
| RS-997-J | 2020-05-01 | |||
| J-493-JR | 2021-10-29 | |||
| PR790N | 2020-08-13 | |||
| TT-667-N | 2020-08-06 |