Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 56.443
€ 2.796,-
Ja, 2017
2016
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken KF-950-J is afkomstig uit het bouwjaar 2016. In maart 2017 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 56.443. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 190 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1968 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Dankzij 1.674 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 03-03-2024. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 13.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1674 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2240 kg |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Eerste registratie | 2016-05-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-23 |
| APK vervaldatum | 2024-03-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Passat stationwagen
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
29 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 728 |
| Periode | 2015-07-03 - 2018-01-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 108 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 56 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 27 | 14 | € 56.423,- | € 5.683,- |
| 2016 | 39 | 21 | € 57.725,- | € 6.173,- |
| 2017 | 39 | 19 | € 57.577,- | € 7.658,- |
| 2018 | 3 | 2 | € 57.795,- | € 3.599,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| J-394-FH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZJ-454-G | 2025-10-28 | |||
| G-852-BX | 2024-08-30 | |||
| NZ-678-K | 2024-04-22 | |||
| KV-453-V | 2021-02-05 | |||
| J-745-GV | 2024-11-23 | |||
| XZ-561-P | 2021-11-30 | |||
| SK-603-G | 2026-03-10 | |||
| G-091-ND | 2022-02-27 | |||
| N-211-PP | 2023-01-14 | |||
| NX-793-H | 2023-01-14 | |||
| XD-192-D | 2021-08-26 | |||
| RX-461-X | 2024-09-03 | |||
| PG-292-P | 2021-08-06 | |||
| RB-572-G | 2023-07-07 | |||
| NK-461-T | 2022-04-02 | |||
| RS-997-J | 2020-05-01 | |||
| H125KS | 2020-10-11 | |||
| K-518-NN | 2025-04-04 | |||
| J-493-JR | 2021-10-29 | |||
| NR-976-J | 2024-12-17 | |||
| G-660-VK | 2025-06-24 | |||
| JK-155-V | 2021-03-09 | |||
| PR790N | 2020-08-13 | |||
| G-603-TD | 2020-08-27 | |||
| TT-667-N | 2020-08-06 | |||
| JZ-772-R | 2025-08-29 | |||
| NN-536-R | 2021-06-22 | |||
| PF-082-R | 2024-10-15 | |||
| HGG-41-S | 2026-03-05 |