Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.926
€ 3.419,-
Ja, 2015
2010
2026-04-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Picasso met kenteken HG-745-B is op kenteken gezet in 2010. Dit voertuig is in oktober 2015 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 16.926 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1397 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.334 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 28 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 2.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1322 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1742 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2010-07-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-10-23 |
| APK vervaldatum | 2026-06-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 9 verkoopprijzen en 6 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 12 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C3 Picasso MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 3.295 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.767 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3 Picasso
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maandEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 3.295,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 176.141 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 43 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 986 |
| Periode | 2009-01-19 - 2011-05-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2452 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 575 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1418 | 348 | € 20.834,- | € 3.799,- |
| 2009 | 1418 | 348 | € 20.834,- | € 3.799,- |
| 2010 | 1012 | 226 | € 20.083,- | € 3.670,- |
| 2010 | 1010 | 224 | € 20.089,- | € 3.670,- |
| 2011 | 22 | 1 | € 19.949,- | € 3.831,- |
| 2011 | 22 | 1 | € 19.949,- | € 3.831,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 50-NZV-9 | |||
| 70-JGB-4 | |||
| 03-JSV-1 | |||
| 06-JJD-4 | |||
| JZ-962-N | |||
| 01-JGR-3 | |||
| 92-LRS-3 | |||
| 62-NXL-7 | |||
| PK-952-R | |||
| 59-HXS-2 | |||
| 19-LFP-2 | |||
| 69-XFS-1 | |||
| 04-KFH-8 | |||
| RK-447-P | |||
| 88-KVZ-5 | |||
| 41-JHX-7 | |||
| 02-KSN-5 | |||
| 67-LKJ-8 | |||
| 48-NFV-7 | |||
| 19-JZS-9 | |||
| 89-JZB-4 | |||
| 41-JXG-6 | |||
| G-067-VN | |||
| HJ-106-H | |||
| 61-JZB-4 | |||
| 80-JPH-7 | |||
| 93-SKK-4 | |||
| 04-KXK-7 | |||
| 65-KVJ-1 | |||
| 64-JBD-4 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-HXJ-5 | 2026-05-23 | |||
| 4-SNJ-57 | 2026-05-23 | |||
| 01-LFD-3 | 2026-05-21 | |||
| 64-LTX-5 | 2026-05-12 | |||
| 64-KDJ-3 | 2026-05-19 | |||
| PT-768-X | 2026-05-22 | |||
| 72-KBH-5 | 2026-05-14 | |||
| 19-JSB-2 | 2026-05-18 | |||
| RK-803-B | 2026-04-25 | |||
| 83-JTX-7 | 2026-05-05 | |||
| 52-JZZ-7 | 2026-05-03 | |||
| H-860-XJ | 2026-05-08 | |||
| 67-KBH-5 | 2026-05-04 | |||
| 46-JSF-7 | 2026-05-02 | |||
| K-381-SV | 2026-05-03 | |||
| 63-JSH-2 | 2026-04-29 | |||
| 88-JGD-9 | 2026-05-02 | |||
| JH-819-N | 2026-04-23 | |||
| KK-717-B | 2026-04-27 | |||
| 65-KRX-7 | 2026-04-26 | |||
| 36-JVP-4 | 2026-04-20 | |||
| 12-JGN-3 | 2026-04-20 | |||
| 45-JJP-6 | 2026-04-21 | |||
| 17-PST-8 | 2026-04-21 | |||
| GT-293-N | 2026-04-13 | |||
| JD-490-F | 2026-05-15 | |||
| 46-JXV-8 | 2026-04-15 | |||
| 58-KGS-3 | 2026-05-08 | |||
| 04-HXT-8 | 2026-05-08 | |||
| GNJ-23-S | 2026-04-29 |