Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.187,-
Ja, 2020
2004
2026-04-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken H-302-SN is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Dit voertuig is in juni 2020 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 192 pk. Dit model beschikt over een 2494 cc motor met 6 cilinders. De topsnelheid van deze 5-serie Touring bedraagt 232 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.655 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 29-04-2020. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 0 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-06-14 |
| APK vervaldatum | 2026-05-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een overgangsweerstand ontstaan bij de accu-plusleiding.
(Nog) niet bekend
(Nog) niet bekend
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 401.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 689 |
| Periode | 2004-05-21 - 2006-09-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 86 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 03-ZF-NJ | 2026-05-10 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| 79-RL-SF | 2026-03-07 | |||
| 54-RB-KK | 2022-09-01 | |||
| 08-LHD-3 | 2021-06-25 | |||
| ZP-317-V | 2023-11-11 | |||
| 14-HJG-5 | 2025-02-20 | |||
| 63-ZRX-3 | 2023-01-13 | |||
| 36-PP-RK | 2021-05-30 | |||
| 08-PK-XZ | 2024-06-09 | |||
| H-466-SZ | 2024-06-20 |