Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.349,-
Ja, 2020
2001
2022-12-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken H-111-HX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Dit voertuig is in december 2020 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Dankzij 1.440 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1268 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-07-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-12-04 |
| APK vervaldatum | 2026-07-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 19 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 284.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 48-JK-FH | 2023-03-16 | |||
| 71-JK-KF | 2021-05-22 | |||
| 99-HX-JS | 2023-03-09 | |||
| 17-GK-TX | 2023-11-22 | |||
| 16-HX-JT | 2023-05-06 | |||
| 49-JK-FH | 2025-03-14 | |||
| 32-JP-NG | 2022-02-24 | |||
| 85-JF-KN | 2023-10-06 | |||
| NZ-970-F | 2025-10-01 | |||
| 55-GS-FN | 2022-01-06 | |||
| 71-JN-KB | 2024-12-11 | |||
| 68-JN-PL | 2023-03-01 | |||
| 98-HH-ZR | 2023-11-23 | |||
| 91-JK-XX | 2022-09-23 | |||
| 85-HG-KV | 2022-10-02 | |||
| 29-HR-GZ | 2025-01-25 |