Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 48.790
Nee
2024
2025-03-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Xpeng G6 met kenteken GFX-45-J is op kenteken gezet in 2024. Destijds had deze Xpeng een catalogusprijs van € 48.790 inclusief BTW en BPM. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 110 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 200 km/h. Dankzij 2.100 kg voelt deze auto krachtig en solide. Sinds 424 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 16-07-2028. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 37.500.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 150 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 286 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 570 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2123 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2553 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-07-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-07-16 |
| APK vervaldatum | 2028-07-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Xpeng G6 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Xpeng G6
Eigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 196 |
| Periode | 2024-07-12 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1362 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 748 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2025 | 494 | 6 | € 47.634,- | € 667,- |
| 2025 | 841 | 6 | € 48.244,- | € 667,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 45.536,- | € 670,- |
| 2026 | 139 | 11 | € 54.519,- | € 679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GJG-69-P | 2025-06-17 | |||
| GTF-64-L | 2025-11-04 | |||
| HXF-97-S | 2025-09-14 | |||
| GJR-95-L | 2025-12-02 | |||
| GJR-07-N | 2025-12-01 | |||
| GLZ-09-D | 2024-11-27 | |||
| GLZ-04-F | 2025-03-03 | |||
| JRD-07-B | 2026-02-20 | |||
| JFS-04-V | 2025-12-02 | |||
| GLZ-05-F | 2025-09-24 | |||
| HZN-51-P | 2025-10-21 | |||
| GJH-14-H | 2025-12-02 | |||
| GTZ-81-T | 2025-10-01 | |||
| GLZ-10-D | 2025-12-02 | |||
| GPZ-21-N | 2025-12-18 | |||
| HBX-91-D | 2025-06-17 | |||
| HDJ-35-P | 2025-11-21 | |||
| HPR-29-G | 2025-09-13 | |||
| HGZ-10-H | 2025-09-04 | |||
| HPH-73-K | 2025-08-28 | |||
| GFX-73-F | 2026-01-31 | |||
| JFH-28-H | 2025-11-05 | |||
| JFH-24-G | 2025-11-05 | |||
| JFH-23-G | 2025-11-17 | |||
| JFH-27-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-07-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-32-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-38-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-10-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-12-G | 2025-12-02 |