Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 49.647
€ 667,-
Nee
2025
2026-02-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Xpeng G6 met kenteken JRD-07-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. Destijds had deze Xpeng een catalogusprijs van € 49.647 inclusief BTW en BPM. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 110 kW. De topsnelheid van deze G6 bedraagt 202 km/h. Een fors gewicht van 2.215 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 1295 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 45.500.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 1 |
| Vermogen continue (elektrisch) | 150 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 297 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 525 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2215 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2590 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-12-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-11 |
| APK vervaldatum | 2029-12-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Xpeng G6 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Xpeng G6
Eigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 196 |
| Periode | 2024-07-12 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1362 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 748 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2024 | 382 | 1 | € 46.928,- | |
| 2025 | 494 | 6 | € 47.634,- | € 667,- |
| 2025 | 841 | 6 | € 48.244,- | € 667,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 45.536,- | € 670,- |
| 2026 | 139 | 11 | € 54.519,- | € 679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GLZ-04-F | 2025-03-03 | |||
| JFS-04-V | 2025-12-02 | |||
| HXF-97-S | 2025-09-14 | |||
| GTF-64-L | 2025-11-04 | |||
| HZN-51-P | 2025-10-21 | |||
| GJG-69-P | 2025-06-17 | |||
| GFX-45-J | 2025-03-30 | |||
| HPR-29-G | 2025-09-13 | |||
| HBX-91-D | 2025-06-17 | |||
| GJR-07-N | 2025-12-01 | |||
| GJR-95-L | 2025-12-02 | |||
| HZN-49-R | 2025-12-02 | |||
| JFH-26-H | 2025-11-30 | |||
| JFH-34-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-11-G | 2025-11-30 | |||
| JFH-98-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-41-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-19-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-25-H | 2025-11-20 | |||
| JFH-42-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-42-H | 2025-12-01 | |||
| JFH-35-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-29-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-12-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-10-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-32-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-38-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-07-G | 2025-12-02 | |||
| JFH-27-H | 2025-12-02 | |||
| JFH-23-G | 2025-11-17 |