Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.573,-
Ja, 2015
2006
2025-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken GF-070-V is op kenteken gezet in 2006. Dit voertuig is in mei 2015 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 87 pk. Dit model beschikt over een 1298 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.030 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 87 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-05-22 |
| APK vervaldatum | 2027-05-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.300 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.300,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 152.219 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1479 |
| Periode | 2005-01-28 - 2009-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1469 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 55 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 1478 | 76 | € 14.058,- | € 2.575,- |
| 2005 | 488 | 27 | € 14.769,- | € 2.889,- |
| 2005 | 1478 | 76 | € 14.058,- | € 2.575,- |
| 2006 | 522 | 18 | € 2.973,- | |
| 2006 | 1416 | 106 | € 14.344,- | € 2.549,- |
| 2006 | 1416 | 106 | € 14.344,- | € 2.549,- |
| 2007 | 432 | 10 | € 3.000,- | |
| 2007 | 1293 | 99 | € 13.705,- | € 2.500,- |
| 2007 | 1293 | 99 | € 13.705,- | € 2.500,- |
| 2008 | 118 | 4 | € 13.446,- | € 2.474,- |
| 2008 | 118 | 4 | € 13.446,- | € 2.474,- |
| 2008 | 25 | 0 | € 14.794,- | € 3.075,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 13.687,- | € 2.410,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 15.933,- | € 3.432,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 13.687,- | € 2.410,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 16.125,- | € 3.285,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 16.125,- | € 3.285,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 67-SB-BN | |||
| 20-SX-ZH | |||
| 29-RT-TZ | |||
| 44-SX-RX | |||
| 62-SZ-SK | |||
| 75-XK-ZX | |||
| K-330-SK | |||
| 32-ZN-BK | |||
| 83XPVG | |||
| 13-RB-TK | |||
| SF-533-L | |||
| 44-SP-FD | |||
| 96-SK-LH | |||
| 92-TH-VN | |||
| 46-XP-PX | |||
| 46-TR-DG | |||
| 62-RF-DJ | |||
| JKS-71-N | |||
| 26-RL-BV | |||
| 13-ST-BG | |||
| 74-SV-DX | |||
| 90-TN-SR | |||
| 34-RP-TZ | |||
| 70-ZG-FK | |||
| 97-XN-LB | |||
| 7-ZLF-02 | |||
| 80-TP-XK | |||
| 11-SN-FZ | |||
| 93-RV-BL | |||
| 01-TT-ZV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-RF-SL | 2026-05-26 | |||
| 60-TG-BV | 2026-05-26 | |||
| 40-SV-ZN | 2026-05-19 | |||
| 46-SV-LT | 2026-05-17 | |||
| 14-ZF-JF | 2026-05-27 | |||
| 47-RN-HN | 2026-05-25 | |||
| 62-RL-NG | 2026-05-05 | |||
| 67-SV-VB | 2026-05-07 | |||
| 71-RT-HJ | 2026-05-08 | |||
| 02-SL-TV | 2026-05-12 | |||
| 38-SK-ZT | 2026-04-30 | |||
| 67-SF-LV | 2026-05-19 | |||
| 32-RJ-PD | 2026-05-02 | |||
| 9-TGH-31 | 2026-05-22 | |||
| 12-ST-ZS | 2026-05-14 | |||
| 86-RH-LD | 2026-05-22 | |||
| 63-SB-NT | 2026-05-19 | |||
| 17-TV-VF | 2026-05-22 | |||
| 13-TS-TF | 2026-05-05 | |||
| 74-TT-FD | 2026-05-26 | |||
| 66-SF-KS | 2026-05-27 | |||
| 26-RJ-PD | 2026-05-20 | |||
| 88-SK-XP | 2026-05-02 | |||
| NJ-744-B | 2026-05-09 | |||
| 10-XG-DF | 2026-05-18 | |||
| 24-RB-FB | 2026-05-12 | |||
| 10-SF-JB | 2026-05-18 | |||
| 84-RP-LN | 2026-05-12 | |||
| KN-650-G | 2026-05-10 | |||
| 93-XR-JX | 2026-05-09 |