Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.165,-
Nee
2004
2026-03-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 99-PP-JH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.038 kg. Dit voertuig is al 84 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-03-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1132 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1515 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-07 |
| APK vervaldatum | 2026-03-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.687 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 188.199 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 36 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 919 |
| Periode | 2000-12-08 - 2008-02-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8574 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 394 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 4 | 0 | € 2.980,- | |
| 2000 | 4 | 0 | € 2.980,- | |
| 2001 | 1385 | 68 | € 2.987,- | |
| 2001 | 1385 | 68 | € 2.987,- | |
| 2002 | 1577 | 69 | € 3.178,- | |
| 2002 | 1577 | 69 | € 3.178,- | |
| 2003 | 1586 | 74 | € 3.323,- | |
| 2003 | 1586 | 74 | € 3.323,- | |
| 2004 | 2210 | 94 | € 3.302,- | |
| 2004 | 2210 | 94 | € 3.302,- | |
| 2004 | 14 | 3 | € 4.090,- | |
| 2005 | 1111 | 47 | € 17.290,- | € 3.560,- |
| 2005 | 1111 | 47 | € 17.290,- | € 3.560,- |
| 2005 | 16 | 2 | € 20.153,- | € 4.548,- |
| 2006 | 626 | 37 | € 17.093,- | € 3.529,- |
| 2006 | 626 | 37 | € 17.093,- | € 3.529,- |
| 2006 | 92 | 9 | € 18.696,- | € 4.063,- |
| 2007 | 69 | 4 | € 17.471,- | € 3.762,- |
| 2007 | 69 | 4 | € 17.471,- | € 3.762,- |
| 2007 | 33 | 1 | € 18.919,- | € 4.050,- |
| 2008 | 6 | 1 | € 17.528,- | € 3.710,- |
| 2008 | 6 | 1 | € 17.528,- | € 3.710,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 08-JF-LP | |||
| 09-PZ-ZL | |||
| 15-SF-LP | |||
| 94-LN-RN | |||
| 36-RP-PF | |||
| 15-RN-JK | |||
| 85-LR-GS | |||
| 23-LD-TJ | |||
| 34-NG-VH | |||
| 78-NGP-6 | |||
| 23-LP-XK | |||
| 67-JD-PT | |||
| 78-HV-TV | |||
| 76-HN-TB | |||
| 39-HXB-4 | |||
| 02-NK-TD | |||
| 71-NR-FV | |||
| 02-SF-TN | |||
| 32-PJ-SK | |||
| 13-NP-RX | |||
| 42-PD-JG | |||
| 53-SZ-GP | |||
| 77-SJ-KK | |||
| 96-NH-HS | |||
| 87-SJ-NZ | |||
| 40HPRH | |||
| 57-LL-LB | |||
| 60-RN-BK | |||
| 63-SR-NX | |||
| 30-JJJ-2 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-RJ-TN | 2026-05-22 | |||
| 79-PS-SP | 2026-05-21 | |||
| 88-SJ-RJ | 2026-05-22 | |||
| 86-PR-NJ | 2026-05-21 | |||
| 60-NB-LS | 2026-05-18 | |||
| 28-JB-GN | 2026-05-17 | |||
| 48-PK-ZL | 2026-05-15 | |||
| 47-PJ-LR | 2026-05-14 | |||
| 06-JZ-DT | 2026-05-21 | |||
| 73-JV-RB | 2026-05-09 | |||
| 73-NH-RK | 2026-05-21 | |||
| 32-RH-DH | 2026-05-07 | |||
| 56-PB-NZ | 2026-05-10 | |||
| 91-NR-BP | 2026-05-04 | |||
| 83-PS-SP | 2026-05-02 | |||
| 97-NN-VT | 2026-05-02 | |||
| 98-PH-TV | 2026-05-08 | |||
| 42-GP-TZ | 2026-05-07 | |||
| 61-LL-LB | 2026-05-17 | |||
| 78-HR-NH | 2026-05-01 | |||
| 55-SN-RV | 2026-05-08 | |||
| 86-GKK-3 | 2026-04-25 | |||
| 06-JF-XS | 2026-04-27 | |||
| 77-NP-XP | 2026-04-29 | |||
| 66-SK-HN | 2026-05-06 | |||
| 33-PN-TJ | 2026-05-22 | |||
| 89-LV-SB | 2026-05-20 | |||
| 35-NR-VT | 2026-05-09 | |||
| 02-RBF-5 | 2026-05-13 | |||
| 53-PR-FL | 2026-05-01 |