Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.539,-
Nee
2001
2026-04-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S60 met kenteken 99-HS-DD is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Met 1.543 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 31 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1543 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-31 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S60 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.798 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S60
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.798,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 255.057 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1176 |
| Periode | 2000-09-22 - 2010-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 883 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 21 | 2 | € 9.740,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 8.796,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 8.796,- | |
| 2001 | 268 | 12 | € 9.530,- | |
| 2001 | 284 | 17 | € 8.750,- | |
| 2001 | 284 | 17 | € 8.750,- | |
| 2002 | 169 | 9 | € 8.267,- | |
| 2002 | 114 | 4 | € 9.294,- | |
| 2002 | 169 | 9 | € 8.267,- | |
| 2003 | 118 | 6 | € 8.626,- | |
| 2003 | 104 | 3 | € 9.566,- | |
| 2003 | 118 | 6 | € 8.626,- | |
| 2004 | 70 | 1 | € 8.778,- | |
| 2004 | 64 | 2 | € 10.001,- | |
| 2004 | 70 | 1 | € 8.778,- | |
| 2005 | 56 | 4 | € 39.803,- | € 9.639,- |
| 2005 | 56 | 4 | € 39.803,- | € 9.639,- |
| 2005 | 61 | 9 | € 44.059,- | € 10.691,- |
| 2006 | 74 | 2 | € 40.426,- | € 9.887,- |
| 2006 | 66 | 3 | € 43.225,- | € 10.812,- |
| 2006 | 74 | 2 | € 40.426,- | € 9.887,- |
| 2007 | 45 | 0 | € 39.618,- | € 9.924,- |
| 2007 | 42 | 2 | € 42.829,- | € 10.426,- |
| 2007 | 45 | 0 | € 39.618,- | € 9.924,- |
| 2008 | 19 | 2 | € 38.816,- | € 9.182,- |
| 2008 | 29 | 5 | € 42.571,- | € 9.448,- |
| 2008 | 19 | 2 | € 38.816,- | € 9.182,- |
| 2009 | 14 | 0 | € 37.802,- | € 9.697,- |
| 2009 | 39 | 1 | € 40.044,- | € 11.393,- |
| 2009 | 14 | 0 | € 37.802,- | € 9.697,- |
| 2010 | 8 | 0 | € 38.584,- | € 9.827,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 11.572,- | |
| 2010 | 8 | 0 | € 38.584,- | € 9.827,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 88-LB-GP | |||
| 36-GR-HB | |||
| 34-SZ-NV | |||
| 25-LH-GK | |||
| 47-NH-JB | |||
| 68-HR-JZ | |||
| 98-LS-KB | |||
| 49-GV-KT | |||
| 23-GP-TB | |||
| 63-GT-NF | |||
| 05-LJ-HP | |||
| 48-GN-KB | |||
| 31-NF-FV | |||
| 37-PX-TD | |||
| 66-JB-BT | |||
| 39-LX-FL | |||
| 92-RJ-BV | |||
| 70-NZ-FV | |||
| 91-NK-RX | |||
| 78-PX-TG | |||
| 05-NB-BJ | |||
| 99-GV-BS | |||
| 98-RG-DX | |||
| 53-RK-FP | |||
| 60-TX-XX | |||
| 61-JP-DT | |||
| 32-GN-KB | |||
| KH-755-R | |||
| 93-TX-RJ | |||
| 38-JL-KG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LR-LV | 2026-05-20 | |||
| 76-SL-LX | 2026-05-11 | |||
| 12-NN-DX | 2026-05-08 | |||
| 82-JG-HJ | 2026-05-03 | |||
| 37-HF-RN | 2026-05-07 | |||
| 12-NR-GF | 2026-05-05 | |||
| 44-NP-NT | 2026-04-30 | |||
| 08-XF-SK | 2026-04-19 | |||
| 38-RN-VL | 2026-04-24 | |||
| 18-JZ-DZ | 2026-04-23 | |||
| 81-PL-LX | 2026-04-30 | |||
| 80-HT-SR | 2026-04-13 | |||
| 25-LX-JS | 2026-04-18 | |||
| 78-TR-VB | 2026-05-07 | |||
| 04-NB-BJ | 2026-04-06 | |||
| 61-NS-ZF | 2026-04-30 | |||
| 75-LD-NZ | 2026-05-03 | |||
| 94-JD-TK | 2026-04-24 | |||
| 21-TK-GF | 2026-04-29 | |||
| 30-GR-RD | 2026-03-24 | |||
| 46-JV-XF | 2026-03-24 | |||
| 43-HTS-6 | 2026-04-09 | |||
| 30-GN-XD | 2026-04-02 | |||
| 11-LZ-LG | 2026-03-17 | |||
| 42-TS-ZF | 2026-04-03 | |||
| 89-PL-LX | 2026-03-18 | |||
| 39-ST-XH | 2026-03-24 | |||
| 78-RV-JV | 2026-03-23 | |||
| 72-LZ-BR | 2026-03-18 | |||
| 30-HLV-3 | 2026-03-17 |