Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.863,-
Nee
2004
2024-07-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S60 met kenteken 70-NZ-FV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Dankzij 1.542 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 665 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-01-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1542 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-08 |
| APK vervaldatum | 2027-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S60 sedan
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S60
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 302.363 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2000-09-22 - 2010-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 883 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 21 | 2 | € 9.740,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 8.796,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 8.796,- | |
| 2001 | 268 | 12 | € 9.530,- | |
| 2001 | 284 | 17 | € 8.750,- | |
| 2001 | 284 | 17 | € 8.750,- | |
| 2002 | 169 | 9 | € 8.267,- | |
| 2002 | 114 | 4 | € 9.294,- | |
| 2002 | 169 | 9 | € 8.267,- | |
| 2003 | 118 | 6 | € 8.626,- | |
| 2003 | 104 | 3 | € 9.566,- | |
| 2003 | 118 | 6 | € 8.626,- | |
| 2004 | 70 | 1 | € 8.778,- | |
| 2004 | 64 | 2 | € 10.001,- | |
| 2004 | 70 | 1 | € 8.778,- | |
| 2005 | 56 | 4 | € 39.803,- | € 9.639,- |
| 2005 | 56 | 4 | € 39.803,- | € 9.639,- |
| 2005 | 61 | 9 | € 44.059,- | € 10.691,- |
| 2006 | 74 | 2 | € 40.426,- | € 9.887,- |
| 2006 | 66 | 3 | € 43.225,- | € 10.812,- |
| 2006 | 74 | 2 | € 40.426,- | € 9.887,- |
| 2007 | 45 | 0 | € 39.618,- | € 9.924,- |
| 2007 | 42 | 2 | € 42.829,- | € 10.426,- |
| 2007 | 45 | 0 | € 39.618,- | € 9.924,- |
| 2008 | 19 | 2 | € 38.816,- | € 9.182,- |
| 2008 | 29 | 5 | € 42.571,- | € 9.448,- |
| 2008 | 19 | 2 | € 38.816,- | € 9.182,- |
| 2009 | 14 | 0 | € 37.802,- | € 9.697,- |
| 2009 | 39 | 1 | € 40.044,- | € 11.393,- |
| 2009 | 14 | 0 | € 37.802,- | € 9.697,- |
| 2010 | 8 | 0 | € 38.584,- | € 9.827,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 11.572,- | |
| 2010 | 8 | 0 | € 38.584,- | € 9.827,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-RJ-BV | 2026-05-22 | |||
| 05-NB-BJ | 2026-05-23 | |||
| 47-NH-JB | 2026-05-23 | |||
| 68-HR-JZ | 2026-05-22 | |||
| 12-NN-DX | 2026-05-08 | |||
| 38-JL-KG | 2026-05-22 | |||
| 76-SL-LX | 2026-05-11 | |||
| 81-PL-LX | 2026-04-30 | |||
| 37-HF-RN | 2026-05-07 | |||
| 44-NP-NT | 2026-04-30 | |||
| 18-JZ-DZ | 2026-04-23 | |||
| 38-RN-VL | 2026-04-24 | |||
| 21-TK-GF | 2026-04-29 | |||
| 12-NR-GF | 2026-05-05 | |||
| 47-LR-LV | 2026-05-20 | |||
| 25-LX-JS | 2026-04-18 | |||
| 82-JG-HJ | 2026-05-03 | |||
| 78-TR-VB | 2026-05-07 | |||
| 99-HS-DD | 2026-04-25 | |||
| 75-LD-NZ | 2026-05-03 | |||
| 08-XF-SK | 2026-04-19 | |||
| 04-NB-BJ | 2026-04-06 | |||
| 61-NS-ZF | 2026-04-30 | |||
| 30-GN-XD | 2026-04-02 | |||
| 80-HT-SR | 2026-04-13 | |||
| 43-HTS-6 | 2026-04-09 | |||
| 46-JV-XF | 2026-03-24 | |||
| 94-JD-TK | 2026-04-24 | |||
| 42-TS-ZF | 2026-04-03 | |||
| 39-ST-XH | 2026-03-24 |