Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.480,-
Nee
2001
2026-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 99-GL-GG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dankzij 1.137 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 45 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 317 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1302 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-07 |
| APK vervaldatum | 2027-04-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 169.271 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 58-GB-NK | 2026-05-19 | |||
| 19-HT-JD | 2026-04-23 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 89-HS-KX | 2026-03-24 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 37-HP-BT | 2026-03-16 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 | |||
| 62-LD-RF | 2026-03-09 | |||
| 24-HR-TF | 2023-11-14 |