Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.597,-
Nee
2001
2023-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 24-HR-TF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met 1.204 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 02-02-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1380 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-29 |
| APK vervaldatum | 2025-02-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 169.271 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 58-GB-NK | 2026-05-19 | |||
| 19-HT-JD | 2026-04-23 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 99-GL-GG | 2026-03-22 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 89-HS-KX | 2026-03-24 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 37-HP-BT | 2026-03-16 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 | |||
| 62-LD-RF | 2026-03-09 |