Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.881,-
Nee
2006
2024-01-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 98-TJ-JR is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.595 kg voor optimale prestaties. Deze auto werd op 25-09-2006 voor het eerst geregistreerd. Sinds 850 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 140 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2175 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-30 |
| APK vervaldatum | 2026-01-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Zafira MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.595 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.595,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 211.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 974 |
| Periode | 2005-07-15 - 2010-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1446 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 85 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 420 | 32 | € 31.569,- | € 7.373,- |
| 2005 | 180 | 9 | € 33.654,- | € 7.914,- |
| 2005 | 420 | 32 | € 31.569,- | € 7.373,- |
| 2006 | 419 | 33 | € 8.145,- | |
| 2006 | 826 | 37 | € 31.155,- | € 7.510,- |
| 2006 | 826 | 37 | € 31.155,- | € 7.510,- |
| 2007 | 343 | 17 | € 33.741,- | € 8.180,- |
| 2007 | 693 | 5 | € 31.383,- | € 7.576,- |
| 2007 | 693 | 5 | € 31.383,- | € 7.576,- |
| 2008 | 294 | 11 | € 34.395,- | € 8.320,- |
| 2008 | 492 | 11 | € 31.913,- | € 7.553,- |
| 2008 | 492 | 11 | € 31.913,- | € 7.553,- |
| 2009 | 206 | 6 | € 31.183,- | € 6.981,- |
| 2009 | 206 | 6 | € 31.183,- | € 6.981,- |
| 2009 | 116 | 6 | € 33.614,- | € 7.770,- |
| 2010 | 128 | 6 | € 31.921,- | € 8.067,- |
| 2010 | 94 | 9 | € 34.173,- | € 8.038,- |
| 2010 | 128 | 6 | € 31.921,- | € 8.067,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 33.148,- | € 9.624,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 33.148,- | € 9.624,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 62-RR-ND | |||
| 39-XN-FN | |||
| 01-TH-VB | |||
| 10-ZS-BG | |||
| 20-GKN-9 | |||
| 32-SH-ZX | |||
| 15-XZ-PN | |||
| 75-RT-BZ | |||
| 51-TS-SF | |||
| 34-GGT-2 | |||
| 15-KDH-6 | |||
| 76-GZT-9 | |||
| 16-GNG-8 | |||
| 13-SK-SG | |||
| 44-JKL-5 | |||
| 37-SR-HZ | |||
| 96-XJ-ZV | |||
| 73-LFL-6 | |||
| 06-SB-RK | |||
| 53-SG-VS | |||
| 03-KHB-2 | |||
| 91-RV-XG | |||
| 16-XX-VB | |||
| 64-TS-JS | |||
| KX-874-B | |||
| 53-XJ-XK | |||
| 43-XV-GD | |||
| 79-XJ-JF | |||
| 45-ZF-TL | |||
| 20-JTP-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-GKV-4 | 2026-05-15 | |||
| 68-ZL-SF | 2026-05-20 | |||
| 35-RZ-DN | 2026-05-16 | |||
| 07-SF-PL | 2026-05-15 | |||
| 84-TN-TZ | 2026-05-18 | |||
| 75-TG-HG | 2026-05-13 | |||
| 99-XH-GR | 2026-05-08 | |||
| 61-ZF-PJ | 2026-05-06 | |||
| 57-RT-FF | 2026-05-07 | |||
| 74-ZJ-DL | 2026-05-14 | |||
| 10-TL-JT | 2026-05-19 | |||
| 59-ZR-TR | 2026-05-12 | |||
| 21-ZK-GL | 2026-04-30 | |||
| 54-SH-LG | 2026-05-18 | |||
| 22-SK-SG | 2026-05-19 | |||
| 20-SN-VH | 2026-04-29 | |||
| 96-SJ-FG | 2026-04-29 | |||
| 52-KNH-1 | 2026-04-26 | |||
| 67-XH-RV | 2026-04-28 | |||
| 89-XB-RP | 2026-05-06 | |||
| 02-XS-HG | 2026-05-03 | |||
| 82-RZ-BK | 2026-05-18 | |||
| 35-SP-ZT | 2026-05-21 | |||
| 86-TK-PT | 2026-05-09 | |||
| 21-SH-PN | 2026-04-28 | |||
| 20-XK-NL | 2026-04-29 | |||
| 81-KLH-4 | 2026-05-04 | |||
| 56-SH-RX | 2026-05-22 | |||
| 89-GFZ-9 | 2026-05-20 | |||
| 01-TL-KV | 2026-05-20 |